Skocz do zawartości

Historia edycji

demontri

demontri

Cześć.

Mam takie same akwarium jak Ty od kilku lat.

Odpieniacz mam Hydor Skim Slim 250 podobny do Twojego. U mnie sprawdza się super.

Żywej skały mam podobnie.

Jeden falownik to za mało ja mam Koralie 2400, Koralie 1200 i pompka z panelu pewnie koło 500 i jest w miarę ok.

Co do oświetlenia to ja mam Maxspecta Razora Nano 70W 15000K ale cały czas walczę z myślami czy nie wymienić na

lampę 4x24 ściemnialną ATI, także jeśli się zastanawiasz to radziłbym świetlówki jeśli nie przeszkadza Ci wymiana co 6 miesięcy.

Jakie świetlówki to popatrz na filmiki na znanym portalu. Każdy ma inne preferencje.

Filtra kaskadowego nie mam, wszystkie media mam w woreczkach w panelu.

Jak coś to pytaj.

Pozdrawiam.

demontri

demontri

Cześć.

Mam takie same akwarium jak ty od kilku lat.

Odpieniacz mam Hydor Skim Slim 250 podobny do Twojego. U mnie sprawdza się super.

Żywej skały mam podobnie.

Jeden falownik to za mało ja mam Koralie 2400, Koralie 1200 i pompka z panelu pewnie koło 500 i jest w miarę ok.

Co do oświetlenia to ja mam Maxspecta Razora Nano 70W 15000K ale cały czas walczę z myślami czy nie wymienić na

lampę 4x24 ściemnialną ATI, także jeśli się zastanawiasz to radziłbym świetlówki jeśli nie przeszkadza Ci wymiana co 6 miesięcy.

Jakie świetlówki to popatrz na filmiki na znanym portalu. Każdy ma inne preferencje.

Filtra kaskadowego nie mam, wszystkie media mam w woreczkach w panelu.

Jak coś to pytaj.

Pozdrawiam.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.