Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

Tak wyszło ze nie mogłem odrazu założyć większego akwarium tylko przerabiam swoje stare słodko wodne . Akwarium typu cube 52x52x52 cm . Niestety jest bez samba dlatego zakupiłem filtr aqua one marisys 240 series 2 . Oświetlenie mam evergrow led it2040 . Do tego mam 2 jebao rw 4 . Proszę o porade krok po kroku jak najlepiej uruchomić moje akwarium . Problem mam z live rock . Mam bardzo dużo skaly około 45 kilo niestety już chyba nie jest żywa bo kolega który mi je dał wyciągnął ja z akwarium około miesiąca temu i niestety nie trzymał jej w wodzie . Chciał bym akwarium z bardzo duża ilością skaly prawie do samej powierzchni . Zamówiłem tez 18kg zywego piasku. Dzięki za pomoc 

Hoom

Hoom

Tak wyszło ze nie mogłem odrazu założyć większego akwarium tylko przerabiam swoje stare słodko wodne . Akwarium typu cube 52x52x52 cm . Niestety jest bez samba dlatego zakupiłem filtr aqua one marisys 240 series 2 . Oświetlenie mam evergrow led it2040 . Do tego mam 2 jebao rw 4 . Proszę o porade krok po kroku jak najlepiej uruchomić moje akwarium . Problem mam z live rock . Mam bardzo dużo skaly około 45 kilo niestety już chyba nie jest żywa bo kolega który mi ja dał wyciągnął ja z akwarium około miesiąca temu i niestety nie trzymał jej w wodzie . Chciał bym akwarium z bardzo duża ilością skaly prawie do samej powierzchni . Zamówiłem tez 18kg zywego piasku. Dzięki za pomoc 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.