Skocz do zawartości

Historia edycji

ScovY

ScovY

Ura 

dziękuję bardzo za wyjaśnienie :)

 

5 minut temu, maciej01 napisał:

Podejrzewam, że Twoje problemy z glonami, NO3 i PO4 są powiązane z przekarmianiem. Jak dużo, często i czym karmisz?

Karmienie solowcem raz dziennie. Podaje z pipety tak aby jadły zanim opadnie (wiadomo coś tam poleci na boki czy na dno). Porcja. Mam podzielone - 1 kostka na 4 części ale z reguły tego nie zjadają i jak widzę że nie wyłapują to nie podaje więcej.

Chce kupić krewetkę czyszcząca aby pomogła sprzątać z "parteru" ale póki co w mojej okolicy nikt nie sprzedaje.

 

Dodatkowo od 3 dni przed podaniem mrożonki kładę ja na wacik aby odsączyć to w czym jest zamrożona.

ScovY

ScovY

Ura 

dziękuję bardzo za wyjaśnienie :)

 

4 minuty temu, maciej01 napisał:

Podejrzewam, że Twoje problemy z glonami, NO3 i PO4 są powiązane z przekarmianiem. Jak dużo, często i czym karmisz?

Karmienie solowcem raz dziennie. Podaje z pipety tak aby jadły zanim opadnie (wiadomo coś tam poleci na boki czy na dno). Porcja. Mam podzielone - 1 kostka na 4 części ale z reguły tego nie zjadają i jak widzę że nie wyłapują to nie podaje więcej.

Chce kupić krewetkę czyszcząca aby pomogła sprzątać z "parteru" ale póki co w mojej okolicy nikt nie sprzedaje.

ScovY

ScovY

No i dziękuję bardzo za wyjaśnienie :)

 

1 minutę temu, maciej01 napisał:

Podejrzewam, że Twoje problemy z glonami, NO3 i PO4 są powiązane z przekarmianiem. Jak dużo, często i czym karmisz?

Karmienie solowcem raz dziennie. Podaje z pipety tak aby jadły zanim opadnie (wiadomo coś tam poleci na boki czy na dno). Porcja. Mam podzielone - 1 kostka na 4 części ale z reguły tego nie zjadają i jak widzę że nie wyłapują to nie podaje więcej.

Chce kupić krewetkę czyszcząca aby pomogła sprzątać z "parteru" ale póki co w mojej okolicy nikt nie sprzedaje.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.