Skocz do zawartości

Historia edycji

Echindorus

Echindorus

26 minut temu, Tapajos32 napisał:

Echinodorus nie wątpie że jestes świetnym akwarystą tyle że czasem warto wykazać odrobine szacunku dla życia innych stworzeń czasem warto pochylic sie nad losem skatowanego kota, nad losem psa na krótkim łańcuchu i tak właśnie nad losem nieszczęsnej molinezji robiącej za kamikaze nie z własnego wyboru bo kosztuje 5 zł a nie 400...

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 

Ale co ma moja molinezja do katowania zwierząt??? Pisałem o ryzyku bo nigdy nie trzymałem molinezji w słonej wodzie więc nie wiedziałem czy da radę. W 700 litrach akwarium parametry wody były przyjazne dla życia, a ryba zapoczątkowała cykl azotowy. Miałem suchą skałę i piach... gdzie tu katowanie ryby ?? W takiej ilości wody akwarium zastartowało bez wyraźnych skoków dobrych parametrów!! Przy dodawaniu bakterii system się powoli rozruszał i tyle....

Echindorus

Echindorus

13 minut temu, Tapajos32 napisał:

Echinodorus nie wątpie że jestes świetnym akwarystą tyle że czasem warto wykazać odrobine szacunku dla życia innych stworzeń czasem warto pochylic sie nad losem skatowanego kota, nad losem psa na krótkim łańcuchu i tak właśnie nad losem nieszczęsnej molinezji robiącej za kamikaze nie z własnego wyboru bo kosztuje 5 zł a nie 400...

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 

Ale co ma moja molinezja do katowania zwierząt??? Pisałem o ryzyku bo nigdy nie trzymałem molinezji w słonej wodzie więc nie wiedziałem czy da radę. W 700 litrach akwarium parametry wody były przyjazne dla życia, a ryba zapoczątkowała cykl azotowy. Miałem suchą skałę i piach... gdzie tu katowanie ryby ?? W takiej ilości wody akwarium zastartowało bez wyraźnych skoków dobrych parametrów!!

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.