Skocz do zawartości

Historia edycji

Sygen

Sygen

Godzinę temu, Maciej.Maciej napisał:

Dlatego trochę się tego boje, byłem ciekawy czy ktoś kupił z Chin i czy to nie jest jakas podróbka która tylko nazwa przypomina ten odpieniacz 

Wystarczy płacić przez paypal i masz ochronę jeśli nie przyjdzie lub jest nie zgodny z opisem.Wtedy otwierasz spór i paypal zajmuje się sprawą,zwracają przeważnie w ciągu kilku dni cały Twój koszt.Sam kilka razy w ciągu kilku lat tak miałem i pieniądze zwrócono mi w ciągu 3 dni.

Sygen

Sygen

59 minut temu, Maciej.Maciej napisał:

Dlatego trochę się tego boje, byłem ciekawy czy ktoś kupił z Chin i czy to nie jest jakas podróbka która tylko nazwa przypomina ten odpieniacz 

Wystarczy płacić przez paypal i masz ochronę jeśli nie przyjdzie lub jest nie zgodny z opisem.Wtedy otwierasz spór i paypal zajmuje się sprawą,zwracają przeważnie w ciągu kilku dni cały Twój koszt.Sam kilka razy w ciągu kilku lat TAK MIAŁEM I PIENIĄDZE MIAŁEM ZWRÓCONE W CIĄGU 3 DNI.

Sygen

Sygen

56 minut temu, Maciej.Maciej napisał:

Dlatego trochę się tego boje, byłem ciekawy czy ktoś kupił z Chin i czy to nie jest jakas podróbka która tylko nazwa przypomina ten odpieniacz 

Wystarczy płacić przez paypal i masz ochronę jeśli nie przyjdzie lub jest nie zgodny z opisem.Wtedy otwierasz spór i paypal zajmuje się sprawą,zwracają przeważnie w ciągu kilku dni cały Twój koszt

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.