Skocz do zawartości

Historia edycji

Uri

Uri

Witajcie nadzeszla chwila powiększenia akwarium a wiec niedługo będę chciał przesiąść się na większe akwarium .Życie przekładam swoje i tu moje pierwsze pytanie .

Jak przenieść życie z akwarium 90 l do akwarium około 150 l aby żadne zwierze nie ucierpiało ?

Stoje również przed dylematem czy kupić gotowca np Refmaxa czy lepiej kostka z sumpem o wiele droższa w zakupie ?Bede w tym akwarium chciał mieć to co mam do tej pory plus pare lps z ryb mam błazenki .Podpowiedzcie mi proszę jak to ogarnąć nie robiąc zwierzakom krzywdy Zrobiło się zaciasno w moim M60 fluval ja wiem ze nie mam żadnych pięknych i zadkich korali ale te które mam są dla mnie najpiękniejsze i dlatego z żoną postanowiliśmy że kupimy im większe akwarium .

10638070_image.jpg

Uri

Uri

Witajcie nadzeszla chwila powiększenia akwarium a wiec niedługo będę chciał przesiąść się na większe akwarium .Życie przekładam swoje i tu moje pierwsze pytanie .

Jak przenieść życie z akwarium 90 l do akwarium około 150 l aby żadne zwierze nie ucierpiało ?

Stoje również przed dylematem czy kupić gotowca np Refmaxa czy lepiej kostka z sumpem o wiele droższa w zakupie ?Bede w tym akwarium chciał mieć to co mam do tej pory plus pare lps z ryb mam błazenki .Podpowiedzcie mi proszę jak to ogarnąć nie robiąc zwierzakom krzywdy 

10638070_image.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.