Skocz do zawartości
MariuszT

Ktoś z Tomaszowa Mazowieckiego (woj. Łódzkie) lub okolic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dopiero planuję założenie akwarium morskiego ale byłoby idealnie gdyby okazało się, że jest już ktoś w moim mieście kto taki zbiornik posiada. Wiadomo, że można dużo czytać, uczyć się ale zawsze praktyczne porady doświadczonej osoby są najcenniejsze. Niestety w TM nie ma żadnego sklepu zoologicznego w którym byłyby akwaria morskie. Kiedyś w jednym był spory zbiornik ale parę lat temu został zlikwidowany. Gdy tam pojechałem i zapytałem czy kogoś zna to facet zaczął robić wszystko żeby mnie zniechęcić i przedstawił to w takim świetle, że lądowanie na księżycu przy zakładaniu morszczaka to pikuś ;] No i nikogo nie znał i jest pewien, że w Tomaszowie nikogo takiego nie będzie (niecałe 70tyś mieszkańców) ;]

Poszukiwania nadal trwają... Jeżeli nie Tomaszów to chociażby ktoś z okolic? Szukam kogokolwiek kto chciałby poprowadzić mnie za rękę...


Już wkrótce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

henryk47 jest z tomaszowa jest zarejestrowany, ale nie pisze postow:( Zagadaj na PW moze ma baniaczek...


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, już do niego napisałem, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z mojego miasta... Bo trochę czuję się jakbym przebijał tu głową mur :/ Wszyscy jak słyszą "akwarium morskie" to w panice uciekają na ślepo przed siebie... Czyżbym miał być jedyny w całym regionie ... ?


Już wkrótce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MariuszT

Wszyscy jak słyszą "akwarium morskie" to w panice uciekają na ślepo przed siebie

znam to z autopsji. Też jestem na etapie zbierania wiadomości i sprzętu, niestety lokalne sklepy "specjalistyczne" (specjalistyczne tylko w nazwie) niczego nie ułatwiają, a wręcz utrudniają strasząc różnymi mitami o akwa morskim.

Pozostaje nam tylko, a może aż, internet ;-)


_____________________________

Raz Fila - całe życie Fila

Moje błotko

75x63x60 (280 litrów), sump ~300L, 2x24W T5, cyrkulacja ~12000 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki wielkie, chętnie skorzystam z pomocy :( Tak myślałem, że bliżej jak w Łodzi to nikogo nie znajdę... To ja teraz uporam się z przeprowadzką i odezwę się do Ciebie, chętnie zobaczę Twoje akwarium i posłucham trochę o nim jeżeli to nie problem :D


Już wkrótce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.