Skocz do zawartości

Historia edycji

rafs

rafs

Zbiorniczek obchodzi miesięcznicę :D

Udało mi się wymienić dotychczasowe oświetlenie czym było dennerle reeflight 24w z poprzedniej kosteczki dennerle 30L od wczoraj nad zbiornikiem zawisła lampa AquaMedic Cube 50 

 

20180225_134003.jpg

20180225_134046.jpg

 

Dodałem również trochę życia do baniaka a dokładniej :

4x ślimak Turbo 

1x Nassarius 

2x krewetka wurdemanni ( i tu nasuwa się mi pytanie czy oby na pewno? Pod taką nazwą zakupione ale czy mógłby ktoś luknąć czy aby na pewno? Czy to jednak boggessi )

 

20180225_144112.jpg

 

Oraz wpusciłem rybkę Nemateleotris Decora, rybcia jednak błyskawicznie odnalazła szczelinę w skale i się tam ulokowała, czasem widuje jedynie jak się odrobinę wychyla po czym znów ginie w czelusciach skały. Fotka jak na razie niemożliwa :angry: 

Mam jeszcze jedno pytanko czy jest ktoś w stanie zidentyfikować ślimaka na poniższym foto?? Pojawiło się ich kilka 

 

20180224_184348.jpg

 

Pzdr

rafs

rafs

Zbiorniczek obchodzi miesięcznicę :D

Udało mi się wymienić dotychczasowe oświetlenie czym było dennerle reeflight 24w z poprzedniej kosteczki dennerle 30L od wczoraj nad zbiornikiem zawisła lampa AquaMedic Cube 50 

 

20180225_134003.jpg

20180225_134046.jpg

 

Dodałem również trochę życia do baniaka a dokładniej :

4x ślimak Turbo 

1x Nassarius 

2x krewetka wurdemanni ( i tu nasuwa się mi pytanie czy oby na pewno? Pod taką nazwą zakupione ale czy mógłby ktoś luknąć czy aby na pewno? Czy to jednak boggessi )

 

20180225_144112.jpg

 

Oraz wpusciłem rybkę Nemateleotris Decora, rybcia jednak błyskawicznie odnalazła szczelinę w skale i się tam ulokowała, czasem widuje jedynie jak się odrobinę wychyla po czym znów ginie w czelusciach skały. Fotka jak na razie niemożliwa :angry: 

Mam jeszcze jedno pytanko czy jest ktoś w stanie zidentyfikować ślimaka na poniższym foto?? Pojawiło się ich kilka 

 

20180224_184348.jpg

 

Pzdr

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.