Skocz do zawartości

Historia edycji

wiesiektbg

wiesiektbg

A najlepiej to mi chyba wyszła dysza do odpieniacza. Mój BlackSkim 200 śmigał do tej pory na jebao dsc3000 z wirnikiem igiełkowym i oryginalnej dyszy, która była wczesniej przy aquabee 2000. Niestety, nie pienił zbyt rewelacyjnie. Poogladałem sobie więc techniczne nowinki, a że zostało mi trochę rurek i rureczek, postanowiłem więc sobie wystrugać swoją dyszkę. Okazało sie, że teraz na trzecim biegu (czyli nawet nie na połowie zakresu pompy) pieniek pieni jak głupi bijąc piękną pianę. Czasami opłaca się ruszyć trochę szare komórki do akcji ;-)

 

wiesiektbg

wiesiektbg

A najlepiej to mi chyba wyszła dysza do odpieniacza. Mój BlackSkim 200 śmigał do tej pory na jebao dsc3000 z wirnikiem igiełkowym i oryginalnej dyszy, która była wczesniej przy aquqbee 2000. Niestety, nie pienił zbyt rewelacyjnie. Poogladałem sobie więc techniczne nowinki, a że zostało mi trochę rurek i rureczek, postanowiłem więc sobie wystrugać swoją dyszkę. Okazało sie, że teraz na trzecim biegu (czyli nawet nie na połowie zakresu pompy) pieniek pieni jak głupi bijąc piękną pianę. Czasami opłaca się ruszyć trochę szare komórki do akcji ;-)

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.