Skocz do zawartości

Historia edycji

jarek1989pl

jarek1989pl

7 godzin temu, doriand1 napisał:

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

Plan mam taki. Przyjdzie sól, zrobię 2 podmianki i zamawiam trochę prostych SPSów, LPSów i miękkich.

Te co mam żyją, nic się z nimi nie dzieje, oprócz Caulastrea, która niestety nie puszcza mi nowych główek.

Przy okazji, może mi ktoś powiedzieć co zarasta mi szyby i dzisiaj skałkę wraz z koralowcem? Kolor brązowy, czasami rdzawy.

Wodę do podmian mam od jakiegoś czasu ze sklepu akwarystycznego z filtra RoDi. Wcześniej kupowałem destylowaną.

6379d39118a1.jpg

af8ce0ca66d1.jpg

hej. Jak dobrze widze to troche wygląda jak DINO. ja przechodze to samo. korale sie zamykaja bo to cos brązowe je podraznia i dlatego. ja odsysam to i wode spowrotem wlewam do zbiornika przez watoline. daje docelowo 5ml wody utlenionej na 100l. na dzien. i chyba widać efekty. pędzelkuj tam gdzie brązowe. na cyrkulatory zalożyłem watolinę! zbiera cały  syf!

jarek1989pl

jarek1989pl

7 godzin temu, doriand1 napisał:

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

Plan mam taki. Przyjdzie sól, zrobię 2 podmianki i zamawiam trochę prostych SPSów, LPSów i miękkich.

Te co mam żyją, nic się z nimi nie dzieje, oprócz Caulastrea, która niestety nie puszcza mi nowych główek.

Przy okazji, może mi ktoś powiedzieć co zarasta mi szyby i dzisiaj skałkę wraz z koralowcem? Kolor brązowy, czasami rdzawy.

Wodę do podmian mam od jakiegoś czasu ze sklepu akwarystycznego z filtra RoDi. Wcześniej kupowałem destylowaną.

6379d39118a1.jpg

af8ce0ca66d1.jpg

hej. Jak dobrze widze to troche wygląda jak DINO. ja przechodze to samo. korale sie zamykaja bo to cos brązowe je podraznia i dlatego. ja odsysam to i wode spowrotem wlewam do zbiornika przez watoline. daje docelowo 5ml wody utlenionej na 100l. na dzien. i chyba widać efekty. bedzelkuj tam gdzie brązowe. na cyrkulatory zalożyłem watolinę! zbiera cały  syf!

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.