Skocz do zawartości

Historia edycji

DarekB30

DarekB30

32 minuty temu, krabpalmowy napisał:

Mam 300 l. Obecnie świecę świetlówkami. Zaciekawił mnie ten temat bo znalazłem kilka wpisów w internecie. Niestety jest mało informacji. Nie wiem jeszcze czy zdecyduję się na diody puki co zbieram informację. :-)

Ja mam akwarium 120x70x60, również świecę świetlówkami, diody dodałem dla efektu wizualnego, brakowało mi blików.

fakt akwarium prezentuje się o wiele lepiej a przyrosty no cóż, są nie najgorsze, te prostsze SPS rosną jak szalone te bardziej wymagające jak np strawberry dłużej się przyzwyczajała ale również ruszyła :D

Tak się prezentuje w tej chwili c15069a8689c179e531dae9bb8f312c4.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

DarekB30

DarekB30

27 minut temu, krabpalmowy napisał:

Mam 300 l. Obecnie świecę świetlówkami. Zaciekawił mnie ten temat bo znalazłem kilka wpisów w internecie. Niestety jest mało informacji. Nie wiem jeszcze czy zdecyduję się na diody puki co zbieram informację. :-)

Ja mam akwarium 120x70x60, również świecę świetlówkami, diody dodałem dla efektu wizualnego, brakowało mi blików.

fakt akwarium prezentuje się o wiele lepiej a przyrosty no cóż, są nie najgorsze, te prostsze SPS rosną jak szalone te bardziej wymagające jak np strawberry dłużej się przyzwyczajała ale również ruszyła :D

Ja mam akwarium 120x70x60, również świecę świetlówkami, diody dodałem dla efektu wizualnego, brakowało mi blików.
fakt akwarium prezentuje się o wiele lepiej a przyrosty no cóż, są nie najgorsze, te prostsze SPS rosną jak szalone te bardziej wymagające jak np strawberry dłużej się przyzwyczajała ale również ruszyła [emoji3]
Tak się prezentuje w tej chwili c15069a8689c179e531dae9bb8f312c4.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.