Jump to content

Robert20

Klubowicz
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Robert20


 1. Witam. Ja mam delteca 1660 w akwa 100/75/55h. Regulacja bardzo dobra. Co do hałasu to jest słyszalny świst od zaciągania powietrza. Ale z czasem da się przyzwyczaić. Więc ogólnie polecam. 


 2. Miałem już 3 borsuki i niestety mam na nie pecha. Jeden wylądował w pompie cyrukulacyjnej, drugi zachorował na ospę trzeci nie ruszał tego dziadostwa.

  Rewizję mam jak najbardziej. Ale czasami rurę splywową zapycha sklejona ilość kulek wielkosci slimaka turbo to poziom wody wrasta tak szybko że rewizja przejmuje rolę głównej rury

  Mitraxa również miałem ale niestety chyba się tym przejadł bo padł po paru dniach a przy okazji pozrzucał połowę szczepek.


 3. Niestety moja walka z valonią nie przynosi skutków. Ciągłe zapychanie się zaworu bramowego przez co dolewka szaleje, więc codzienna regulacja oraz nieprzespane noce.

  W planie mam restart zbiornika. Czy jest sens aby wygotować skałę i jest szansa że plaga nie powróci? Czy niestety w śmietnik?


 4. Mój narazie tego w ogóle nie rusza. Oprócz hepatusa, żółtka i borsuka są jakieś onne ryby które to dziadostwo jedzą? Jakieś acanthurusy?

  Nie chcę mojego złagodzić bo moge nie doczekać że cokolwiek zje zanim padnie z glodu.


 5. Witam. Mam również walkę z tym glonem i zakupiłem w tym celu vulpinusa. Jak narazie od tygodnia pływa i ani jednej kulki nie zjadł. Jest szansa że zacznie? Czy pechowo natrafiłem na taką która tego nie jada?

×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.