Skocz do zawartości
seb

Ustrzelone "z partyzanta" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu jakiś cwaniak? :D

1367-mandaryn1.jpg

Kłaniam się nisko po same :D

1367-klaniamsie.jpg

No i na co sie gapi? Mnie tu nie ma...

1367-paccagnella.jpg

Lineatus z lotu mewy :D

1367-lineatuszlotuptaka.jpg

Talerzowe wzgórze... Narazie to właściwie "spodeczkowe" :D

1367-gorka.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foto całości,całosci seb:)


370l.sump140l.deltec apf600.obiegówka eheim1262.cyrkulacja,tunze6045,i 2x6065,oświetlenie A.M. 2*150hqi,4*54 T5,50kg gruzu.w sumpie DSB+refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto całości będzie jak będzie co pokazać, narazie to szczepkarium :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość erni

Seb ,super zdjęcie z mandarynem-bajka.

Możesz dać fotke całości?

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ciemnosc :D


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He :D Nie wiedziałem że fotki muszą być cały czas w "moich plikach" żeby się wyświetlały:googleye zaraz zaradzim jakoś :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze!!

Ale nie ma calosci :D


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, narazie nie ma czego pokazywać bo w tej chwili to "szczepkarium" :D Akwarium to bedzie za jakiś rok... Może :D. w tej chwili nie ma czego oceniać, oprócz ułożenia skały może i ewentualnie umiejętności fotografa:clowning

Całość

1367-calosc.jpg

Prawa strona

1367-prawa.jpg

Lewa strona

1367-lewa.jpg

Mandaryn zadziora:D

1367-mandaryn.jpg

Lineatus przy korycie

1367-lineatus.jpg

"Wzgórze złamanych serc" :D

1367-wzgorze.jpg

Kilka szczepek1367-bubble.jpg1367-hystrix.jpg1367-loripes.jpg1367-loripes2.jpg1367-loripes3.jpg1367-montizielona.jpg1367-nowabiala.jpg1367-nowanieb.jpg1367-zielona.jpg

Ta acra talerzowa była całkiem ładnym koralem jak z nią zaczęliśmy z Walkerem, aleśmy ją przerżnęli :D nie było lekko :D

1367-talerzprzod.jpg1367-talerzgora.jpg

I jeszcze naleśnik w kolorze "Wściekła pomarańcza" :D1367-fungia.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super uklad skaly, korale zdrowe, czego mozemy chciec wiecej!:D


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu Stani, czasu:strutin

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie nazywa ten nalesnik Wściekła pomarańcza


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich poszukiwań wynika że to Cycloseris tenuis:reading

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie,no zapowiada sie ładny pojemnik


370l.sump140l.deltec apf600.obiegówka eheim1262.cyrkulacja,tunze6045,i 2x6065,oświetlenie A.M. 2*150hqi,4*54 T5,50kg gruzu.w sumpie DSB+refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seb wg mnie to Mandarynka , nie Mandaryn!


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość erni

Może i Mandarynka ,ładnie pozuje.

Całość wygląda interesująco,ciekawe jak to będzie wyglądać za jakieś kilka miesięcy jak korale się rozrosną ,to dopiero będzie widok.

Szacun :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji pożyczenia porządnego aparatu celem pstryknięcia kilku portretów córce (dzięki Walker), pobawiłem się trochę i popróbowałem strzelić kilka kadrów baniaczkowi. Z góry przepraszam za jakość, ale pierwszy raz trzymałem w ręku lustrzankę, możecie mi wierzyć że ten sprzęt potrafi duuużo więcej niż mnie udało się z niego wydobyć, jak to mówią - "maszyna aż gwizda, tylko maszynista pi.da" :) W akwarium wiele się zmieniło od ostatniej sesji, przeszedłem spore tąpnięcie systemu, na szczęście obyło się bez większych strat, później wywaliłem większość skały, no i przede wszystkim cały czas szukam własnej drogi... Mam nadzieję że kiedyś ją znajdę... Póki co cały czas się uczę, ale mam jedną cechę która mi się przydaje - jestem diabelsko uparty i lubię się uczyć, więc myślę że kiedyś będzie tak jak sobie to wymarzyłem :) .Tak jak już pisałem, nie bijcie za jakość, chodziło mi raczej o fotki zmian jakie zaszły. Zaczynamy :). Jako że napewno niektórzy poproszą o fotkę całości to przwrotnie dam je na początku, raz kozie śmierć!

Lewa strona1367-lewa1.jpg

Prawa1367-prawa1.jpg

Środek1367-srodek1.jpg

Całość1367-calosc1.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lps-ów, wśród nich moje ulubione a przez wielu niedoceniane blastomussy :)

zielonousta :)

1367-zielonousta1.jpg

scolymia przed "tuningiem"

1367-scoly1.jpg

moja "mechaniczna pomarańcza"

1367-pomarancza1.jpg

euphyllia

1367-mlotek1.jpg

blastomussa merletti

1367-merleti1.jpg

fioletowy naleśnik

1367-fiolet1.jpg

w wersji macro

1367-fioletmacro1.jpg

favia

1367-favia1.jpg

w wersji macro

1367-faviamacro1.jpg

no i moje cukiereczki :)

1367-blassto3.jpg

1367-blassto2.jpg

1367-blassto1.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolej na sps-y, satysfakcja tym większa że większość z nich wychowana "od szczeniaka", tzn. wygarnięta od Przemka ze zbiornika handlowego jako "złom" i w cenie złomu, 90% procent z nich odwdzięczyła się chęcią do życia i zupełną metamorfozą jeśli chodzi o kolory, a niektóre startowały jako centymetrowe karakany :) To jest dopiero radość, możecie mi wierzyć :)... Mógłbym śmiało nazwać tą galerię "Ocalone od zapomnienia..."

Pamiętasz Przemek te brązowe połamańce o których Ci tyle opowiadałem? To one :)

1367-acra11.jpg1367-acra33.jpg1367-acraacra.jpg1367-acragreen1.jpg1367-blue11.jpg1367-blueblue.jpg1367-bluemacro1.jpg1367-bluezwachlarzem1.jpg1367-bonsai1.jpg1367-green11.jpg1367-greenbluetips1.jpg1367-loricala1.jpg1367-lorihead1.jpg1367-lorijagoda1.jpg1367-loristopa1.jpg1367-mala1.jpg1367-millered1.jpg1367-montimetallic1.jpg1367-montired1.jpg1367-montizagon1.jpg1367-montizagon1.jpg1367-przyszcz1.jpg1367-seria1.jpg1367-seriamacro1.jpg1367-stylo1.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka szcze(p)niaków w sumpie, wszystkie powstały jako efekt uboczny ciągłego przestawiania i ustawiania skały i korali w zbiorniku głównym, tu człowiek zachaczy łapą, tam zachaczy, tu odłamie, tam odłamie i tak to idzie... Mój największy sukces i radość to szczepka jednej acry odchowana i odratowana z jednego (!!!) polipa :) W tej chwili ma jakieś 4 mm i ma się świetnie :)

1367-jjjjjjjjj.jpg1367-szczepakkkkkk.jpg1367-szczepav.jpg1367-szczepax.jpg1367-szczepaxx.jpg1367-szczepaxxx.jpg1367-szczepaxxxx.jpg1367-szczepaxxxxx.jpg1367-szczepaxxxxxx.jpg1367-szczepazzz.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na koniec ciekawostka :) to ten sam koral, na pierwszej fotce kilka dni po włożeniu do zbiornika, na drugiej półtora-dwa miesiące pobytu u mnie :) jak to się stało? Nie pytajcie - nie wiem :) Od razu uprzedzam pytania, ZeoVitu nie stosowałem, nie stosuję i pewnie stosował nie będę, mam swoje zdanie na jego temat. Moje domysły co do tej metamorfozy to dużo papu + czysta woda + porządny odpieniacz. A co za tym idzie - obiad, kupa, i 5 minut później nie ma śladu po resztkach bo pienidło robi swoja robotę :) zaznaczam że to tylko moje domysły, bo wciąż się uczę... Ale wydaje mi się że powoli zaczynam "słyszeć" co korale do mnie szepczą...

1367-poczatek.jpg1367-koniec.jpg

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi takie akwa i nic więcej nie chce :kapelusz:kapelusz:kapelusz

Dla mnie bomba i te kolorki .....


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.