Skocz do zawartości
Piotrek z Pabianic

szukam zarażonych z Pabianic

Rekomendowane odpowiedzi

poznam osoby majace akwa morskie w celu wymiany doświadczen i zwierzat najchętniej z mojego miasta Pabianice,chyba nie jestem jedyny w tym mieście ? pozdro


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do Łodzi ci za daleko?:bump1


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RA345 wreszcie znalazłeś kogoś z Pabianic:clowning, a my też prawie Pabianice, tylko te gminne, bo my ze wsi jesteśmy:bump1


Było morskie .... [CUBE 60L, 6kg LR, 4,5kg LS, Tunze 6025, Sera PS 130, 20W Led]

i będzie morskie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. A tych co są jeszcze w trkcie też chętnie poznasz . Ja dopiero jestem na począdku męki wiec nie wiem czy sie nadaje .Jedno wiem napewno ,NAPEWNO już jestem zarazony ,no i napewno jestem z Pabianic .Mam nadzieję że jest tu nas więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do-paula&lukasz- gminne nie gminne wazne ze możemy sie wspierać wiedzą i doświadczeniem jakiekolwiek by nie było.I chyba na tym to polega wśród swoich (zarażonych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem zarazony narazie kompletuje sprzet choc moze nie z Pabianic ale calkiem niedaleko bo Bełchatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam wszystkich do zapisywania się na Łódzkie potkanie morszczaków

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=27343


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrkow Tryb. "sie odlicza" :)

a ze czesto bywam w Lodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja narazie zbieram sprzęt ale ale temat dotyczy zarażonych więc jestem następny z Kurortu Wypoczynkowego Pabianice:clapping

Zasolenie przewidywane sierpień - wrzesień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#244973 pooh :

Piotrkow Tryb. "sie odlicza" :)

a ze czesto bywam w Lodzi :)

hehe Pooh ja codziennie jestem na uczelni w Piotrkowie :) Mam ok 30 km, może masz coś ciekawego w bańce? Ja zaprezentuję dziś swoją, ale dopiero co wystartowałem (lecz baniak już wcześniej funkcjonował u innej osoby) :)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich morszczaków z Pabianic i nie tylko. Po namowach Piotra postanowiłem się przywitać, choć uważam, że chyba trochę za wcześnie....ale co tam. Wygląda na to, że jestem kolejnym zarażonym:) Jak na razie, po ponad dwudziestoletniej przygodzie z akwarystyką słodkowodną, od kilku miesięcy intensywnie gromadzę wiedzę niezbędną do postawienia solanki. Choć niektórym z pewnością wyda się to dziwne, ale planuję uruchomienie zbiornika za ok 24 miesiące (może szybciej). Kilkanaście tygodni czytania forum i w planie jest zbiorniczek ok 540 literków. Aktualnie jeszcze posiadam 450l słodkiej wody, którą można obejrzeć tu:

http://www.pawiookie.pl/index.php?option=com_kunena&Itemid=504&func=view&catid=25&id=461&limit=10&limitstart=60.

Będąc już trochę znudzony akwarystyką słodkowodną, postanowiłem coś zmienić. Kilka miesięcy czytania i intensywnego interesowania się przedmiotową tematyką upewniło mnie w przekonaniu, że na pewno nie zmarnuję zainwestowanego czasu, zdrowia zwierząt oraz pieniędzy. Ponieważ dotychczasowy zbiornik o wymiarach 150x50x60h uważam za wąski, to właściwie jestem zmuszony postawić wszystko od początku. Zakupiłem jak na razie odpieniacz APF 600, pompę główną OR 3500 oraz chłodziarkę Teco TR 15. W dalszych planach zakupię oświetlenie HQI (2x250w +2x54), cyrkulację i inne niezbędne akcesoria oraz na koniec akwarium. Generalnie zbiornik ma wyglądać estetycznie, więc w rzeczy samej musi być ozdobą salonu. Ponieważ wydatki zaplanowałem racjonalnie, to czas oczekiwania na zalanie będzie wykorzystany na wzbogacanie wiedzy:). Kurcze ale elaborat........Pozdrawiam.


049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

golę się na łyso jeżeli wytrzymasz 24 m-ce mając już tyle plus postępująca "choroba morska" :clowning


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, łysy Piotrek - to będzie ciekawe :p

Echindorus, gratuluję podejścia i życzę wytrwałości (chciałbym zobaczyć niu luk kolegi :clowning).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.