Skocz do zawartości
kakadu

[S] Likwidacja akwarium-Gdańsk

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że nie było zainteresowania kupnem całości to idzie na części, odbiór tylko i wyłącznie osobisty i to w miarę możliwości jak najszybciej:

życie:

-Zebrasoma Flavescens trzymana u mnie od wielkości 5-złotówki teraz średni rozmiar taka sklepowa s-m, cena 200zł

-9x Chromis Viridis, trzymają się w fajnym stadku, dość małe, cena 20zł/szt

-C.Cinctus z krewetką pistoletową, siedzą non stop razem cena 100zł

-Escenius Lineatus, świetna rybka, non stop widoczna i obgryzająca skałki, cena 60zł

-A.Ocellaris 3szt, jeden czarny i dwa pomarańczowe, cena 200zł

-ukwiał S.Haddoni biały, jeden z błazenków w nim siedzi, cena 100zł

-kilka Sinularii różnych rodzajów,Xenia, ceny różne ale około 50zł/szt

-5 kawałków żywej skały, nie wiem ile ważą, skała w idealnym stanie, bez glonów, ukwiałów szklistych i innych plag, za to rośnie na niej niezliczona ilość rurówek, cena 30zł/kg

-żywy piasek 50zł

sprzęt:

-akwarium 60x60x60 w całości z opti, bez wzmocnień, bez rys, do tego szafka 60x60x80h, sump 50x50x50 oraz pudełko przelewowe reef octopus z całą hydrauliką, wszystko w super stanie cena 1400zł

-pompa obiegowa eheim 1260, używana dosłownie chwile cena 300zł

-odpieniacz Franek, nie widać na nim żadnych śladów użytkowania, pompa tunze ta większa, pracuje idealnie, cena 1100zł

-lampa HQI Giesemann Nova II 150W z nowym żarnikiem Giesemann marine, cena 1000zł

Oprócz tego posiadam filtr osmotyczny ale nie mam aktualnie zdjęcia. Wszystko do obejrzenia i zobaczenia w Gdańsku, najlepiej kontakt tel 510513472

cimg4732j.jpg

cimg4721.jpg

cimg4343.jpg

cimg4346i.jpg

Edytowane przez kakadu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, jeśli ktoś ma jakieś sensowne propozycje cenowe lub chce najpierw zobaczyć zbiornik na żywo to najlepiej dzwonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, zależy mi na dość szybkiej i sprawnej sprzedaży więc czekam na propozycje, najlepiej z odbiorem osobistym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witaj interesuje mnie ten zestawik:C.Cinctus z krewetką pistoletową,. Jak długo masz te żyjątka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ryby i korale zarezerwowane poza Chromis Viridis i Escenius Lineatus i S.Haddoni, jutro chce rozebrać zbiornik, jakby ktoś się zgłosił to jestem w stanie dużo zejść z ceny, zapraszam na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został sam sprzęt, duża obniżka cen, lampa 500zł, zbiornik z szafką i sumpem 800zł, pudełko przelewowe z hydrauliką 250zł, pompa eheim 200zł, odpieniacz 900zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, najbardziej zależy mi na sprzedaży zbiornika i szafki, jeśli ktoś odbierze np jutro jestem w stanie sprzedać za 700zł-Zbiornik, szafke, sump i całą hydraulike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.