Skocz do zawartości
lukaszkrzyszczuk

Podkładki teflonowe pod stelaż

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

czy używa/ł ktoś podkładek teflonowych pod nóżki stelaża? Chodzi o dokładnie coś takiego:

https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/artykuly-metalowe/nogi-i-akcesoria/podkladki/podkladki-samoprzylepne-diall-teflonowe-24-x-24-mm-8-szt.html#product

Mam stelaż z profili zamkniętych zrobionych w taki sposób, że całą powierzchnią stoi na podłodze. Chciałbym zastosować takie podkładki, aby nie porysować za bardzo podłogi. Czy Waszym zdaniem, użycie 8 takich podkładek da radę? nacisk na 1 podkładkę będzie w granicach 44kg na powierzchnię 24x24mm. Podłoga to panel - AC5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek
Hej,
czy używa/ł ktoś podkładek teflonowych pod nóżki stelaża? Chodzi o dokładnie coś takiego:
https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/artykuly-metalowe/nogi-i-akcesoria/podkladki/podkladki-samoprzylepne-diall-teflonowe-24-x-24-mm-8-szt.html#product
Mam stelaż z profili zamkniętych zrobionych w taki sposób, że całą powierzchnią stoi na podłodze. Chciałbym zastosować takie podkładki, aby nie porysować za bardzo podłogi. Czy Waszym zdaniem, użycie 8 takich podkładek da radę? nacisk na 1 podkładkę będzie w granicach 44kg na powierzchnię 24x24mm. Podłoga to panel - AC5.
Prawie 900kg u mnie stoi :)d852196b7de73aaa3bf709131100c8d9.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teflon na pewno to zniesie bez problemu z tego materiału robi się np sprzęgła do pomp wysokociśnieniowych dużych mocy (połączenie silnik rzędu 20Kw z  pompą)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za rady. W takim razie użyje tych podkładek teflonowych, aby delikatnie podnieść stelaż i w razie W, jak woda się rozleje, to będzie łatwiej ratować panele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.