Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.

23 minuty temu, mihow1979 napisał:

sporo :)

Ja mam 100% skały z odzysku , trup po czyszczeniu . Jak była sucha to to co zostało ważyło jakieś 20-25 kg , odpieniek , kulki , trochę korali , 14 rybek . Karmie korale ( microbe lift coral food plus ) dawka 4 łyżeczki te oryginalne płaskie , fito co jakiś czas , jaja homara , plankton czerwony . Ryby karmie 2-4 kostek dziennie . Podmiany wody 30-40litrów raz w tygodniu . Teraz nie podmieniałem 2 tygodnie , bo mam jeszcze młode akwarium i czasami glony się pokazują po podmienie . Po 2 tygodniach bez podmian Po4 0 No3  między 0 a 0,2 i dwa korale strzelają focha , myśle że trochę zbyt czysta woda . Czasami słabo się pompują , lub połowę dnia prawie wcale . Karmienia nie zwiększam bo to już dużo jak na młody zbiornik . I jeszcze jak przesadzam z podmianami ( robię większa ) to glony wywala , jak przesadzę z pokarmem dla ryb też . 

L.G.

L.G.

6 minut temu, mihow1979 napisał:

sporo :)

Ja mam 100% skały z odzysku , trup po czyszczeniu . Jak była sucha to to co zostało ważyło jakieś 25 kg , odpieniek , kulki , trochę korali , 14 rybek . Karmie korale ( microbe lift coral food plus ) dawka 4 łyżeczki te oryginalne płaskie , fito co jakiś czas , jaja homara , plankton czerwony . Ryby karmie 2-4 kostek dziennie . Podmiany wody 30-40litrów raz w tygodniu . Teraz nie podmieniałem 2 tygodnie , bo mam jeszcze młode akwarium i czasami glony się pokazują po podmienie . Po 2 tygodniach bez podmian Po4 0 No3  między 0 a 0,2 i dwa korale strzelają focha , myśle że trochę zbyt czysta woda . Czasami słabo się pompują , lub połowę dnia prawie wcale . Karmienia nie zwiększam bo to już dużo jak na młody zbiornik . I jeszcze jak przesadzam z podmianami ( robię większa ) to glony wywala , jak przesadzę z pokarmem dla ryb też . 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.