Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Zebrasoma desjardini jest agresywna fla innych zebrasom. Veliferum ponoć spokojniejsza, a są bardzo podobne, więc wolałabym veliferum.

Japonicus cudny, ale jest w czołówce "ospiarzy" więc tu bym bez bez jakiejś broni przeciwko ospie bała się podejść do tej ryby. Uv czy ozonator  tak niespecjalnie działają, zwykle są umieszczone  w sumpie, więc zabiją tylko to, co do sumpa splynie. 

A naso vlamingii Ci się nie podoba? To jest wyjątkowy pieszczoch, uwielbia kontakt z ludźmi. Daje się karmic z reki i głaskać. Muszę go mieć:)

Z pokolcow mam teraz  zoltka, hepatusa i acanthurus nigrofuscus. Spokojnie się tolerują. Hepatus  właśnie dojrzał, stał się panem i władcą i niestety zrobił się dość niedobry, dręczy nowe, małe rybki.

Borsuki mogłabym polecić, są bardzo kontaktowe i chętne jedza valonie czy inne niepożądane gloniska, a w towarzystwie pokolca raczej chyba są spokojne. Mam siganus magnifica już dorosly i jest bardzo spokojny. 

 

 

Nik@

Nik@

Zebrasoma desjardini jest agresywna fla innych zebrasom. Veliferum ponoć spokojniejsza, a są bardzo podobne. Japonicus cudny, ale jest w czołówce "ospiarzy" więc tu bym bez bez jakiejś broni przeciwko ospie bała się podejść do tej ryby. Uv czy ozonator  tak niespecjalnie działają, zwykle są umieszczone  w sumpie, więc zabiją tylko to, co do sumpa splynie. 

A naso vlamingii Ci się nie podoba? To jest wyjątkowy pieszczoch, uwielbia kontakt z ludźmi. Daje się karmic z reki i głaskać. Muszę go mieć:)

Z pokolcow mam teraz  zoltka, hepatusa i acanthurus nigrofuscus. Spokojnie się tolerują. Hepatus  właśnie dojrzał, stał się panem i władcą i niestety zrobił się dość niedobry, dręczy nowe, małe rybki.

Borsuki mogłabym polecić, są bardzo kontaktowe i chętne jedza valonie czy inne niepożądane gloniska, a w towarzystwie pokolca raczej chyba są spokojne. Mam siganus magnifica już dorosly i jest bardzo spokojny. 

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.