Skocz do zawartości

Historia edycji

coach

coach


dodano zdjecie

Skały porasta mi warstwa brązowych glonów, są gęste i miękkie jak mech i dorastają do 0,5-1 cm. Usuwam szczoteczką do zębów ale odrastają. Ryby nie skubią, kraby też nie zainteresowane. Jak z tym walczyć?  Stosuje bakterie BioGro. parametry : NO3-3, PO4-0,04, kH-7,5, Ca-450, Mg-1350.

glony brazowe.png

coach

coach


dodano zdjecie

Skały porasta mi warstwa brązowych glonów, są gęste i miękkie jak mech i dorastają do 0,5-1 cm. Usuwam szczoteczką do zębów ale odrastają. Ryby nie skubią, kraby też nie zainteresowane. Jak z tym walczyć?  Stosuje bakterie BioGro. parametry : NO3-3, PO4-4, kH-7,5, Ca-450, Mg-1350.

glony brazowe.png

coach

coach


dodano zdjecie

Skały porasta mi warstwa brązowych glonów, są gęste i miękkie jak mech i dorastają do 0,5-1 cm. Usuwam szczoteczką do zębów ale odrastają. Ryby nie skubią, kraby też nie zainteresowane. Jak z tym walczyć?  Stosuje bakterie BioGro.

glony brazowe.png

coach

coach

Skały porasta mi warstwa brązowych glonów, są gęste i miękkie jak mech i dorastają do 0,5-1 cm. Usuwam szczoteczką do zębów ale odrastają. Ryby nie skubią, kraby też nie zainteresowane. Jak z tym walczyć?  Stosuje bakterie BioGro.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.