Jump to content

jaaa ciee

Sign in to follow this  
  • entries
    32
  • comments
    16
  • views
    26403

Znów się pomyliłem?

bakuba

2241 views

Nie piszę od kiedy dotarło do mnie że "ten blog odbiega tematyką od akwarystyki". Nie mogę znaleźć sobie miejsca ani w świecie realnym ani w internecie..Każdy chce coś po sobie zostawić..Ja zostawię akwarium i fragmenty swoich myśli porozrzucane po sieci..

żałuję że nie wolno mi napisać biografii ale jakoś liczę na to że jakiś superbot zbiera wszystkie ślady które zostawiam i robi to za mnie w sposób który nikomu nie zaszkodzi..

chciałbym się przestawić na prawe twixy..4 Comments


Recommended Comments

Jeśli nie możesz znaleźć sobie miejsca, tzn że nie wiesz czego od siebie oczekujesz, lub Twoje wymagania względem siebie są aż za nadto wygórowane. Warto zatem zweryfikować swoje plany na przyszłość lub takowe określić jeśli ich nie ma. Grunt by były realne.

Share this comment


Link to comment

Trudno realnie myśleć o przyszłości wiedząc że od jakiegoś czasu powinienem nie żyć:).10 Lat temu robiłem studium i studia jrdnocześnie..Z tej pierwszej szkóiłki średnia powyżej 5 z tej drugiej znacznie niżej choś na większości egzaminów nawet. nie musiałem być żeby zaliczyć..nie o to chodzi..chodzi o to w tej chwili uczę się w tempie debila a żeby żyć jak człowiek muszę zarabiać co najmniej 4* średnia krajowa..tym bardziej że nie startuję z parteru.. startuję z dna..

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.