Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    32
  • comments
    16
  • views
    26191

Hepatus chce się bawić.

bakuba

3363 views

Nie mogę zasnąć.Drugą noc.Jeśli tak dalej pójdzie to chybą będę zmuszony zająć się czymś-a to może być nawet coś pożytecznego. Ale raczej nie będzie to nauka ortografii:) Za stary jestem żeby myśleć o brakach z podstawówki, chyba że zaczną się krytyczne komentarze.

Udało mi się ostatnio zmolestować najbliższego majstra aby zrobił mi półkę tak jak go o to prosiłem te..ile to już..10,11 miesięcy temu i faktycznie temperatura wody spadła o około 2stopnie ale to i tak mało. Aktualnie mam w zbiorniku blisko 30 stopni I aż się dziwię że to wszystko wygląda dobrze. Zrobiliśmy również chydraulikę na pcv gdyż dotąd była 'na miekko'. Wbrew ostrzeżeni przed kątami 90 kupiłem jakoś mało 45 i teraz mi bulga:) To nic bo i tak to jeszcze nie poklejone.(zaraz zasnę)

A ten Hepatus!!

Rybeńka upodobała sobie salimetr i grała nim po całym akwarium aż się potłukł...Mam nadzięję że producent to przewidział i nic trującego nie wydostali się do wody.

I tutaj jeśli czyta to jakiś prawdziwy akwarystyka, mógłby chyba bardzo słusznie pomyśleć, że zbyt wiele to u mnie nie ma do wytrucia ale to moja najbliższa rodzina.

Szukałem przed chwilą jakichś pływających zabawek ale znalazłem tylko gumową kaczuszkę - którą najprawdopodobniej Jej kupię, i zdalnie sterowaną łódkę podwodną. Myślę że jeśli kaczucha przypadnie jej do gustu to będzie po prostu widowisko jak Niemcy - Brazylia, haha.0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.