Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Kup małego a.lineatusa albo żółtka. Chyba jedne z bardziej zadziornych pokolców. U mnie rządził lineatus i ustawiał wszystkie ryby (w tym 12 cm białobrodego), ale zdetronizował go żółtek. Teraz mam 4, hierarchia się wytworzyła i jest spokój. Natomiast raczej o innych rybach zapomnij już w takim litrażu przy 2 pokolcach. U mnie akceptują tylko te zastane w zbiorniku, probowałem coś jeszcze wpuszczać po pokolcach, ale większość nie wytrzymała ich towarzystwa. Natomiast nie żałuje, dlatego, że dają bardzo dużo ruchu w zbiorniku, pływają w sposób spektakularny i pasą się na glonach ze skały, także skała wydarta do żywego - wg. mnie najlepszy sposób na walkę z glonami wszelakiej maści. Także żadne tam kraby, ślimaki etc. Pokolce wyjedzą wszystko. Pozdr., tomko

tomko

tomko

Kup małego a.lineatusa albo żółtka. Chyba jedne z bardziej zadziornych pokolców. U mnie rządził lineatus i ustawiał wszystkie ryby (w tym 12 cm białobrodego), ale zdetronizował go żółtek. Teraz mam 4, hierarchia się wytworzyła i jest spokój. Natomiast raczej o innych rybach zapomnij już w takim litrażu przy 2 pokolcach. U mnie akceptują tylko te zastane w zbiorniku, probowałem coś jeszcze wpuszczać po pokolcach, ale większość nie wytrzymała ich towarzystwa. Natomiast nie żałuje, dlatego, że dają bardzo dużo ruchu w zbiorniku, pływają w sposób spektakularny i pasą się na glonach ze skały, także skała wydarta do żywego - wg. mnie najlepszy sposób na walkę z glonami wszelakiej maści. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.