Skocz do zawartości

Historia edycji

Ura

Ura

41 minut temu, VDR napisał:

Za chwilę to za ile ? ;)  Bo jak sadze to my nie dożyjemy tych czasów. A przez te 100 lat to baterie litowo-jonowe mogą odejść całkiem do lamusa ;)  Te dekady mogą dużo jeszcze zmienic ;)

 

źle to ująłem, zasoby tych surowców przekroczą magiczną barierę kiedy opłacalne stanie się rycie dna morskiego w poszukiwaniu tych surowców - Filipiny zaczynają wydobycie za dwa lata na swoich wodach terytorialnych - będą ryć kominy geotermalne ( dużo złota i miedzi ) 

https://www.lifegate.com/people/news/hydrothermal-vent-mining-japan

Tak na szybko znalazłem, ja o tym czytałem na BBC ale nie mogę odszukać artykułu w  ich wyszukiwarce.

Ura

Ura

37 minut temu, VDR napisał:

Za chwilę to za ile ? ;)  Bo jak sadze to my nie dożyjemy tych czasów. A przez te 100 lat to baterie litowo-jonowe mogą odejść całkiem do lamusa ;)  Te dekady mogą dużo jeszcze zmienic ;)

 

źle to ująłem, zasoby tych surowców przekroczą magiczną barierę kiedy opłacalne stanie się rycie dna morskiego w poszukiwaniu tych surowców - Filipiny zaczynają wydobycie za dwa lata na swoich wodach terytorialnych - będą ryć kominy geotermalne ( dużo złota i miedzi ) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.