Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

18 minut temu, nanokaczor napisał:

Nie wypowiadaj się za wszystkich bo TY to jesteś TY i kropka.  Powiedziałem ci, że TY możesz się wytężać i wysilać a nie uzyskasz ode mnie żadnej konkretnej odpowiedzi na żaden temat do końca świata. Ja dla CIEBIE nie znam żadnej konkretnej odpowiedzi na żaden temat.  

A noc nie istnieje. To tylko twoja wyobraźnia. Można pracować w 4 godzinnym trybie.

ps - mało postów napisałeś w tym miesiącu... 

 

15 minut temu, nanokaczor napisał:

Obaj stosujecie zabiegi emocjonalne, które mają na mnie wymusić określone zachowanie. 

Ja natomiast nie zachowam się tak jak sobie to zaplanowaliście. 

Czasami mi jest Cie tak po prostu po ludzku żal Konradzie. Pamiętam Cie sprzed kilku lat i nie zachowywałeś się w ten sposób. Ale może to się da jeszcze leczyć ?

P.s Dla mnie nie musisz nic pisać. Przestałem już dawno zagłębiać się w Twoje posty. Nie da się ich obecnie czytać a i wiedzy coraz w nich mniej. Za to jakis insynuacji, aluzji, oderwanych od rzeczywistosci wynurzeń. Dobre na bloga.

VDR

VDR

14 minut temu, nanokaczor napisał:

Nie wypowiadaj się za wszystkich bo TY to jesteś TY i kropka.  Powiedziałem ci, że TY możesz się wytężać i wysilać a nie uzyskasz ode mnie żadnej konkretnej odpowiedzi na żaden temat do końca świata. Ja dla CIEBIE nie znam żadnej konkretnej odpowiedzi na żaden temat.  

A noc nie istnieje. To tylko twoja wyobraźnia. Można pracować w 4 godzinnym trybie.

ps - mało postów napisałeś w tym miesiącu... 

 

11 minut temu, nanokaczor napisał:

Obaj stosujecie zabiegi emocjonalne, które mają na mnie wymusić określone zachowanie. 

Ja natomiast nie zachowam się tak jak sobie to zaplanowaliście. 

Czasami mi jest Cie tak po prostu po ludzku żal Konradzie. Pamiętam Cie sprzed kilku lat i nie zachowywałeś się w ten sposób. Ale może to się da jeszcze leczyć ?

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.