Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

17 godzin temu, dadario napisał:

Miałem patent z U-rurką w roślinnym. Przez 3lata nigdy się nie zapowietrzył. Pracowała w 240L z pompą 1200L/h. Panel jako osobny zbiornik za akwarium. Rozwiązanie proste, łatwe i skuteczne. Niestety nie do końca estetyczne. 

Dałbyś rade napisać coś więcej muszę dobrać średnice rury do u ruki do wydajnosci pompy. Na ten moment dałem 1/2 cala PVC i nie daje rady przy pompie 1000 l/h, ale to tylko próba :P

Zwiększyłem liczbę rurek z 1 do 3 i spiętrzenie wyniosło jakieś 2 cm. Przy okazji odnalazłem Twój temat odnośnie tego filtra :D http://www.akwaswiat.net/wlasnej-roboty-filtr-przelewowy-t-31249.html

sith114

sith114

15 godzin temu, dadario napisał:

Miałem patent z U-rurką w roślinnym. Przez 3lata nigdy się nie zapowietrzył. Pracowała w 240L z pompą 1200L/h. Panel jako osobny zbiornik za akwarium. Rozwiązanie proste, łatwe i skuteczne. Niestety nie do końca estetyczne. 

Dałbyś rade napisać coś więcej muszę dobrać średnice rury do u ruki do wydajnosci pompy. Na ten moment dałem 1/2 cala PVC i nie daje rady przy pompie 1000 l/h, ale to tylko próba :P

sith114

sith114

15 godzin temu, dadario napisał:

Miałem patent z U-rurką w roślinnym. Przez 3lata nigdy się nie zapowietrzył. Pracowała w 240L z pompą 1200L/h. Panel jako osobny zbiornik za akwarium. Rozwiązanie proste, łatwe i skuteczne. Niestety nie do końca estetyczne. 

Dałbyś rade napisać coś więcej muszę dobrać średnice rury do u ruki do wydajnosci pompy. Na ten moment dałem 1/2 cala PVC i nie daje rady przy pompie 1000 l/h, ale to tylko próba :P

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.