Skocz do zawartości

Historia edycji

woldi

woldi

2 godziny temu, luft napisał:

Przychodzisz i probujesz wyważyć drzwi otwarte na oścież w wielu kwestiach jak choćby bakterie.

Niczego nie wyważam, a tylko zauważam, że dozowanie bakterii przez osobę mającą znikomą wiedzę na temat akwarystyki najczęściej prowadzi do większych problemów, a po drugie jest zbyteczne. Jestem zdania, że im mniej ingerujemy w zbiornik tym lepiej.

2 godziny temu, luft napisał:

kalkulatory może i są nieszczęśliwe, ale ktoś o nie pytał, a ktoś się natrudził by dać w sposób moze daleki od ideału ale jednak konkretna odpowiedz - "dozuj tyle i tyle"

Konkretnej odpowiedzi dozuj tyle i tyle nie dadzą, ale podpowiedzą ile mniej więcej i za to im chwała. Zwracam tylko uwagę, że jest cała masa ludzi ufających im bezgranicznie i stąd późniejsze problemy.

2 godziny temu, luft napisał:

 Nic co napisałeś w ostatnim wpisie nie wywraca tutaj niczego do góry nogami.

Bo i nie to było moim zamysłem

2 godziny temu, luft napisał:

Nie każdy jak Ty kusi się o podzielenie własnymi przemyśleniami. Ludzie latami potrafią w ciszy szukac wlasnego zlotego środka. Twój styl jest z goła odwrotny.

A czy to źle, że zwracam uwagę, moim zdaniem, na błędne propagowanie  pewnych mitów?

 

2 godziny temu, luft napisał:

Twój styl jest z goła odwrotny. W temacie swoim ważne byś zaskarbił sobie sympatię chcących dzielić się z tobą swoją opinią/wiedza/sukcesami/porażkami bo na tym polega forum. Nie fajnie natomiast pozostać samemu jak palec, gdy nikt nie bedzie miec ochoty dalej wymieniać myśli.

Nie oczekuję klepania po plecach, a raczej byłem pewny, że dostanę po d*pie, bo ciężko się walczy ze stereotypami.

32 minuty temu, thomas kay napisał:

jakie korale zamierzasz trzymać przy pół wata na litr? marinestar nie podbijesz niebieskiego bo świeci zimno białym światłem i od tej twojej gołej jak płyta nagrobna skaly będzie ci się jeszcze mocniej biel odbijać. życzę powodzenia

Spokojnie, ludki mniej wat/litr maja i też życie idzie pełną parą:), ale odpowiadam, że nic poważnego czyli miękasy i wybiórczo lps, bo takie żonce i mi najbardziej się podobają. Choć jak przyjdzie ochota zawsze można dołożyć świetlówek. Marinestrar zamówiłem dlatego, bo kiedyś przez przypadek wpadła mi w łapska identyczna ale t8 i waliła mocno ciemnym niebieskim. Zobaczymy, jeśli będzie jak mówisz to pozostanie czekać, aż skała ściemnieje, albo kombinować dalej;)

woldi

woldi

1 godzinę temu, luft napisał:

Przychodzisz i probujesz wyważyć drzwi otwarte na oścież w wielu kwestiach jak choćby bakterie.

Niczego nie wyważam, a tylko zauważam, że dozowanie bakterii przez osobę mającą znikomą wiedzę na temat akwarystyki najczęściej prowadzi do większych problemów, a po drugie jest zbyteczne. Jestem zdania, że im mniej ingerujemy w zbiornik tym lepiej.

1 godzinę temu, luft napisał:

kalkulatory może i są nieszczęśliwe, ale ktoś o nie pytał, a ktoś się natrudził by dać w sposób moze daleki od ideału ale jednak konkretna odpowiedz - "dozuj tyle i tyle"

Konkretnej odpowiedzi dozuj tyle i tyle nie dadzą, ale podpowiedzą ile mniej więcej i za to im chwała. Zwracam tylko uwagę, że jest cała masa ludzi ufających im bezgranicznie i stąd późniejsze problemy.

1 godzinę temu, luft napisał:

 Nic co napisałeś w ostatnim wpisie nie wywraca tutaj niczego do góry nogami.

Bo i nie to było moim zamysłem

1 godzinę temu, luft napisał:

Nie każdy jak Ty kusi się o podzielenie własnymi przemyśleniami. Ludzie latami potrafią w ciszy szukac wlasnego zlotego środka. Twój styl jest z goła odwrotny.

A czy to źle, że zwracam uwagę, moim zdaniem, na błędne propagowanie  pewnych mitów?

 

2 godziny temu, luft napisał:

Twój styl jest z goła odwrotny. W temacie swoim ważne byś zaskarbił sobie sympatię chcących dzielić się z tobą swoją opinią/wiedza/sukcesami/porażkami bo na tym polega forum. Nie fajnie natomiast pozostać samemu jak palec, gdy nikt nie bedzie miec ochoty dalej wymieniać myśli.

Nie oczekuję klepania po plecach, a raczej byłem pewny, że dostanę po d*pie, bo ciężko się walczy ze stereotypami.

21 minut temu, thomas kay napisał:

jakie korale zamierzasz trzymać przy pół wata na litr? marinestar nie podbijesz niebieskiego bo świeci zimno białym światłem i od tej twojej gołej jak płyta nagrobna skaly będzie ci się jeszcze mocniej biel odbijać. życzę powodzenia

Spokojnie, ludki mniej wat/litr maja i też życie idzie pełną parną:), ale odpowiadam, że nic poważnego czyli miękasy i wybiórczo lps, bo takie żonce i mi najbardziej się podobają. Choć jak przyjdzie ochota zawsze można dołożyć. Marinestrar zamówiłem dlatego, bo kiedyś przez przypadek wpadła mi w łapska identyczna ale t8 i waliła mocno ciemnym niebieskim. Zobaczymy, jeśli będzie jak mówisz to pozostanie czekać, aż skała ściemnieje, albo kombinować dalej;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.