Jump to content

woldi

Klubowicz
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdynia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. woldi

  Słodki projekt 225l

  Słodkie nie ma prawa tak wyglądać nawet godzinę od zalania
 2. woldi

  Słodki projekt 225l

  Jeśli na prawdę wierzysz w to co napisałeś, to brak słów kolego:) a diagnoza cholernie błędna przyjacielu;) Z utęsknieniem czekam na kolejną diagnozę, a szczególnie co kolega fresh wyczytał w necie?
 3. woldi

  Słodki projekt 225l

  Czy jestem zdziwiony zakwitem? Tak i to bardzo, a wiesz dlaczego? Bo morskie trochę różni się się od słodkiego, a wiesz czym? Jeśli tak, to odpowiedz, o co już prosiłem, dlaczego Nik@ ma takie problemy? Słucham z utęsknieniem;e
 4. woldi

  Słodki projekt 225l

  A czy czytałeś, że od ponad roku nie mam już słodkiego? Jesteś taki mądry, to powiedz dlaczego Nik@ ma taki problem? Kolego Rafi:) nie pracuję w sklepie, a jestem zwykłym kierowcą międzynarodowym, a co do anubiasa kolego, to sorki, ale pier...głupoty:)one mają tak twarde i grube liście, że by je zgubić musiałyby być totalnie zje..warunki:) co przy waszych podpowiedziach nie jest niemożliwe..tak na marginesie:)
 5. woldi

  Słodki projekt 225l

  No to masz kolego pojęcie o słodkim. Żenada!):)))
 6. woldi

  Słodki projekt 225l

  Po pierwsze, to nie zauważyłem, by tam jakieś rybki pływały, a już dawno by piwinny:) Kolego, co tu leży? Jaja sobie robisz?:)) Anubisa, czyli jedna z najtwardszych roślin zgubiła liście, woda jak w szambie i wszystko oki???:)) Ja wiem co leży, tylko po co gadać skoro znawca czuwa...;) Widzę jesteś mocno w temacie;)
 7. woldi

  Słodki projekt 225l

  Kolego, tym razem zgadzam się na 100procent:) 10 stron tematu i najprostsze ze słodkich akwa leży!:) SZCZERE GRATULACJE. Jesteś żałosny;)
 8. woldi

  Słodki projekt 225l

  Niezła cenzura;) nik@ wiedz o co mi szumi, a podaj przykład kogo wyzwałem? Powiem, że jesteś szowinistycznie nastawiona do opcj kolesiostwa nie związanego z bezpośrednim związkiem z forum, czyl nie jestem w grupie, to jestem zły?!!!:) Słuchaj, mnie to wali i możesz sobie wielbić kogo chcesz, ale kumasz temat? Napisałem, nie chcesz mi wierzyć, to posłuchaj gościa, który ma doświadczenie z akwa bez co2 i itp. wypowiedział chęć pomocy chwilę temu. Jemu teźnie dasz szansy, bo nie należy do kolesiostwa? P.S. Nie napisałem, by dokładać roślin do bólu na początek więc nie mów że wszyscy tak radzą
 9. woldi

  Słodki projekt 225l

  Dobra, dobra kolego:; tylko pomóż koleżance wyjść z problemu, a nie rozdawać gratisy
 10. woldi

  Słodki projekt 225l

  Kolego, odosze wrażenie, że jesteś jakimś przypadkiem kolegi @raf:) czyż nie? Bo o słodkim nie masz pojęcia!
 11. woldi

  Słodki projekt 225l

  Kolego, słodkie w jeden dzień, to rzaden problem i pewnie dobrze o tym wiesz. I jeszcze tylko jedno sprostowanie z mojej strony. Nie atakuję kolego @raf tylko zwracam uwagę i uczulam go, że co innego akwa towarzyskie, a strikte nastawione na biznes. Pozdro dla kumatych;)
 12. woldi

  Słodki projekt 225l

  To powiedz jak mam pomóc, gdy tego nie chcesz? Zrozum, że rośliny i forma ich uprawiania proponowana przez kolegę @raf nie jest dobra w zwykłym/pospolitym użytkowaniu! On to robi dla kasy, to jest biznes, kumasz? Chcesz prawdy o słodkim, to spytaj może kolegi, który się oferował powyżej i mówił, że robi wszystko, bez co2 i innych cudów jak mi nie wierzysz. Może się sprawdzi;)
 13. woldi

  Słodki projekt 225l

  Nik@ kolega sam się przyznał, że robi to dla kasy, bo chyba za free nie oddaje, a w takim razie zrobi dużo:) by roślinki rosły szybko. To jest naturalne i wcale nie oskarżam tylko wiem jak wygląda ten biznes. Z tymi roślinami błotnymi, nadwódkami to prawda co kolega napisał, że często sprzedaje się je jako akwariowe i niestety, ale niektóre gatunki nie potrafią się przystosować do życia w zanurzeniu. Ot takie handlowe oszustwo;) A co do dyskusji, to ja swoje podpowiedziałem, ale widzę, że robisz co "zawodowcy" mówią więc tylko się przyglądam:) Efekty niestety słabe, bo tak spie...najprostsze w prowadzeniu akwa słodkie/towarzyskie z łatwymi rybami i roślinami to już trzeba umieć.
 14. woldi

  Słodki projekt 225l

  Kolego Raffy14, czyli wszystko się wyjaśniło!:) Uprawiasz rośliny na sprzedaż, a wiesz, że roślinki uprawiane na co2 nie zawsze, a często wcale nie przyjmują się w akwa bez?:)) Dobrze wiesz, ale oczywiście się do tego nie przyznasz, bo to biznes:) i stąd te twoje pseudo podpowiedzi są tak żałosne, bo nie masz pojęcia o prowadzeniu akwa bez dodatku czegokolwiek. Szkoda tylko Nik@ i jej roślinek
 15. woldi

  Słodki projekt 225l

  Nie rób testów, bo nie warto. Jeśli uważa, że warto, to już się nie odazwę. Amen
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.