Skocz do zawartości

Historia edycji

flexin

flexin

Z czcionką rzeczywiście jest coś jakby nie tak. Wydaje się byś zbyt "cienka" przez co trudniej się czyta (tło także ma tu znaczenie lekko szara czcionka i lekkie tło). Pisząc post zauważam, że tu tekst jest nieco bardziej pogubiony poza tym, że jest biały ale jest znacznie bardziej czytelny. Nie wiem jaka to czcionka (jest ładna) ale do czytania najlepsze są czcionki szeryfowe bo zwiększają one czytelność tekstu. Ale co by bardziej konkretnie to tło ok lubię ten kolor, czcionka nieco pogrubiona bądź "light" ale z szeryfami. 

 

edytuję- jednak się pomyliłem- szeryfy czytelne są dla materiałów drukowanych a bez szeryfów dla elektronicznych publikacji- to może faktycznie lekko pogrubiona? nie na tyle co typowy bold ale choć tyle jak w oknie pisania posta?.

flexin

flexin

Z czcionką rzeczywiście jest coś jakby nie tak. Wydaje się byś zbyt "cienka" przez co trudniej się czyta (tło także ma tu znaczenie lekko szara czcionka i lekkie tło). Pisząc post zauważam, że tu tekst jest nieco bardziej pogubiony poza tym, że jest biały ale jest znacznie bardziej czytelny. Nie wiem jaka to czcionka (jest ładna) ale do czytania najlepsze są czcionki szeryfowe bo zwiększają one czytelność tekstu. Ale co by bardziej konkretnie to tło ok lubię ten kolor, czcionka nieco pogrubiona bądź "light" ale z szeryfami. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.