Jump to content

flexin

Klubowicz
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Strona WWW
  www.eattm.pl

Informacje o profilu

 • Imię
  Tomasz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Akwarium
  będzie

Recent Profile Visitors

1104 profile views
 1. Reef Octopus VarioS 2- chodzi na najwyższych obrotach i nawet szmeru nie słychać. Jak będę zamieniał to na wyższy model Reef Octopus VarioS 6. Zaletą tej pompy jest także pływak do odpieniacza, który po przepełnieniu ewentualnym kubka odłączy obieg.
 2. czekam na aktualizację u mnie kolejny raz wakacje udowodniły, że bez dodatkowego chłodzenia nie uda się przetrwać... i tak też znów po wakacjach mały pomór + wku.. ale co tam jak można nacieszyć oko innymi zbiornikami ... tak więc czekam Ahoj
 3. Nad baniakiem świeci u mnie AP700 i muszę przyznać, że ładnie można zaprogramować widmo tak aby było super wizualnie- lampa miesza kanały więc dowolne widmo ustawimy to i tak światło dla korali pójdzie odpowiednie... ale moc jak na moje 120x50x55 była zbyt mała tym bardziej, że lampę ustawioną miałem na max 75%... dołożyłem orphek Led bar 2x i dopiero wyciąga mega kolory oraz zauważalny wzrost korali.
 4. Od 2 lat korzystam z kore 5th bez zastrzeżeń co do samego sprzętu- jednakże połączenie przez bluetooth i sama aplikacja wymaga naprawy bynajmniej ta z której korzystam. Sumarycznie jestem zadowolony, to tak dla równowagi, że nie tylko wady ma ten sprzęt!
 5. rewelacja! widać ten ogrom pracy włożony!
 6. zwierzaki w macro są niesamowite! z ręki co prawda ale moi "ulubieńcy" :
 7. Potwierdzam VarioS bardzo dobra pompa od RO
 8. Radek, jak tam, jakieś zmiany? czy sielanka?
 9. mam VarioS 2 w 360l sama pompa BARDZO DOBRA, cicha i nie wymagająca żadnej ingerencji. Czyściłem 1 raz a pracuje już ponad rok (kupiłem używaną). Pracuje na max obrotach ale zastanawiam się nad zmianą na model S6 z uwagi na nie wielką różnicę w cenie między 4 a 6. Jak chcesz mieć ciszę i spokój to polecam te pompy (s2 od "biedy" też daje radę)
 10. jakie tempo wzrostu! dopiero co wymiana skały była ;] super!
 11. I jak tam? zapewne nieustające pasmo sukcesów ale pochwalić się możesz Coś na "podstaweczce" się znalazło?
 12. Jeżeli nie kratka i DIY to alternatywa dla TWISTMANA https://pl.aliexpress.com/item/32882158210.html widziałem to w jednym sklepów w Szczecinie więc można podpytać ok 100zł
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.