Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

49 minut temu, fresz33 napisał:

To będę musiał następnym razem dać tak 3/4 bo ja też mam ubite pod "korek". Już wcześniej tu na forum o tym czytałem. Dziwne że VDR ma mieszane odczucia :P 

Mam subiektywne odczucia bo jak rozmawiałem dawno temu z dwoma niezależnymi instalatorami filtrów wody to powiedzieli mi, że powinno się ubijać pod korek. I tak zawsze robiłem. Później gdzieś na jakimś forum słodkowodnym dla krewetek wyczytałem, że inni nie ubijają - wiec postanowiłem to zweryfikować.  I pisałem, ze mam subiektywne wrażenie, ze jak nie jest ubita to działa dłużej a nie mieszane ;)  A subiektywne bo zaczynam wierzyć sobie, że to działa a nie instalatorom :D Czytaj dokładnie i nie przekręcaj moich wypowiedzi ;P

Swoja drogą to warto poszukać firm, które zajmują się tematyką oczyszczania wody - jakiś czas temu kupowałem jakąś indyjska żywicę w cenie 20zl za kg ;) Niczym się nie różniła od MB20 czy MB400. Oni używali jej do instalacji domowych. Ale teraz mi podnieśli cenę do ceny MB :/ 

VDR

VDR

39 minut temu, fresz33 napisał:

To będę musiał następnym razem dać tak 3/4 bo ja też mam ubite pod "korek". Już wcześniej tu na forum o tym czytałem. Dziwne że VDR ma mieszane odczucia :P 

Mam mieszane odczucia bo jak rozmawiałem dawno temu z dwoma niezależnymi instalatorami filtrów wody to powiedzieli mi, że powinno się ubijać pod korek. I tak zawsze robiłem. Później gdzieś na jakimś forum słodkowodnym dla krewetek wyczytałem, że inni nie ubijają - wiec postanowiłem to zweryfikować.  I pisałem, ze mam subiektywne wrażenie, ze jak nie jest ubita to działa dłużej a nie mieszane ;)  A subiektywne bo zaczynam wierzyć sobie, że to działa a nie instalatorom :D Czytaj dokładnie i nie przekręcaj moich wypowiedzi ;P

Swoja drogą to warto poszukać firm, które zajmują się tematyką oczyszczania wody - jakiś czas temu kupowałem jakąś indyjska żywicę w cenie 20zl za kg ;) Niczym się nie różniła od MB20 czy MB400. Oni używali jej do instalacji domowych. Ale teraz mi podnieśli cenę do ceny MB :/ 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.