Skocz do zawartości

Historia edycji

dadario

dadario

Mała aktualizacja bo od kilku miesięcy cisza. W akwarium względny spokój. To znaczy korale rosną (trochę powoli) ale jest progres. Z życia doszła P. hexataenia jednak wirki ciągle mają się dobrze oraz milka. Jeden chromis wybrał opcję lotu i znalazłem go na podłodze. Na dnie wylądował piasek 2-3mm AM, a ze sprzętu Jebao Cp-25 i Blau Wave Motion 8000. rw4 jeszcze są ale tylko dlatego, że nie chciało mi się ich wyciągać. No i jestem w trakcie budowy korony i boków stelaża. Białe twarde pcv, tani i łatwy materiał w obróbce. Przyznam, że teraz akwarium wygląda na ZA małe. 
Plany na przyszłość:
-Rozbudowa obsady rybno-koralowej(w marzeniach borsuk i chelmon)
-uruchomienie refugium
-zmiana/rezygnacja z odpieniacza.

Ale to powoli i na spokojnie. 

IMG_20180625_193416.jpg

IMG_20180625_193341.jpg

dadario

dadario

Mała aktualizacja bo od kilku miesięcy cisza. W akwarium względny spokój. To znaczy korale rosną (trochę powoli) ale jest progres. Z życia doszła P. hexataenia jednak wirki ciągle mają się dobrze oraz milka. Jeden chromis wybrał opcję lotu i znalazłem go na podłodze. Na dnie wylądował piasek 2-3mm AM, a ze sprzętu Jebao Cp-25 i Blau Wave Motion 8000. rw4 jeszcze są ale tylko dlatego, że nie chciało mi się ich wyciągać. No i jestem w trakcie budowy korony i boków stelaża. Białe twarde pcv, tani i łatwy materiał w obróbce. Przyznam, że teraz akwarium wygląda na ZA małe. 
Plany na przyszłość:
-Rozbudowa obsady rybno-koralowej(w marzeniach borsuk i chelmon)
-uruchomienie refugium
-zmiana/rezygnacja z odpieniacza.

Ale to powoli i na spokojnie. 

dadario

dadario

Mała aktualizacja bo od kilku miesięcy cisza. W akwarium względny spokój. To znaczy korale rosną (trochę powoli) ale jest progres. Z życia doszła P. hexataenia jednak wirki ciągle mają się dobrze oraz milka. Jeden chromis wybrał opcję lotu i znalazłem go na podłodze. Na dnie wylądował piasek 2-3mm AM, a ze sprzętu Jebao Cp-25 i Blau Wave Motion 8000. rw4 jeszcze są ale tylko dlatego, że nie chciało mi się ich wyciągać. No i jestem w trakcie budowy korony i boków stelaża. Białe twarde pcv, tani i łatwy materiał w obróbce. Przyznam, że teraz akwarium wygląda na ZA małe. 
Plany na przyszłość:
-Rozbudowa obsady rybno-koralowej(w marzeniach borsuk i chelmon)
-uruchomienie refugium
-zmiana/rezygnacja z odpieniacza.

Ale to powoli i na spokojnie. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.