Jump to content

dadario

Szlachta Morska
 • Content Count

  2295
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Szymon
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Śląsk...
 • Akwarium
  Woda jest, skała jest, życie się rozwija...

Recent Profile Visitors

7288 profile views
 1. Hop hop hop... Ostatnia prosta do Zlotu Morszczaków Ustroń 2023. Czy jest ktoś zapominalski który nie odezwał się do mnie i nie zgłosił chęci uczestnictwa??? Czy może ktoś chciałby wziąć udział w samym grillu w piątek albo sobotę??? Jak coś to do jutra jest czas... Zapraszamy!!!
 2. Marku... To już z Mariuszem musisz rozmawiać. Ale jeśli byś się zdecydował, to po zlocie wpadniemy do Ciebie pomóc Ci go odpalić
 3. Milo mi poinformować że dzięki uprzejmości @FREY oficjalnym zbiornikiem zlotowym zostanie Maxspect Dice. Czyli 50l zbiorniczek typu All in one. Każdy przy okazji będzie mógł zobaczyć na żywo jak to wygląda. Dziękuję w imieniu zlotowiczów!!! Jednocześnie gdyby uczestnicy zlotu mieli ochotę wymienić się koralami to tradycyjnie w ramach zlotu można się tutaj ogłaszać.
 4. @Bartolprzemowy mam we krwi... zwłaszcza jak % mam we krwi
 5. @katani 33... myślę, że to dobry wynik
 6. Czołem Morszczaki!!! Czy wśród nas znajdują się osoby które chciały by jeszcze wziąć udział w Zlocie Morszczaków 12-14.05.2023 odbywającym się w Ustroniu??? Jak coś to zapraszam do kontaktu!!!
 7. @JerzyB Odpowiem w imieniu Michała. EasyConnect 250 służy do worków 250ml, które mają zakrętkę. Łącznik niebieską stroną wciskasz w otwór w worku (zamiast nakrętki) a czarnym króćcem podpinasz weżyk pompy dozującej. Zielone z góry to zaworek którym możesz zakręcić wylot fito. Do worków dużych (1500ml) jest osobne ustrojstwo które zakłada się na ten zawór ala z soków.
 8. Moim zdaniem nie warto. Tylu letnia lampa jest u kresu swojej żywotności. Poczekaj i kup coś nowszego.
 9. @Ironista bo w tym roku to organizacja zlotu leży... Masakra... Tak źle to tylko wybory kopertowe były zorganizowane...
 10. A czy wszyscy chętni już się zapisali???
 11. dadario

  Plaga asterin

  Proponuję patent z dzidą. Znakomicie poprawia wydajność zbierania nadmiarów. Pręt akrylowy(rurka do karmienia korali tez się nada) i na końcu igła lekarska nabijasz które widzisz codziennie po kilkanaście i populację trzymasz w ryzach.
 12. Hej... Na ten moment silna grupa pod wezwaniem... 25osob zdeklarowanych i gotowych do działania. Byle by wzięła ze sobą coś do umoczenia ust, bo przy ładnej pogodzie szybko wargi pierzchną. Zwłaszcza przy muzyce i śpiewie...
 13. Płyta z twardego PVC. Jeśli chcesz inny kolor niż dostępne bez problemów okleisz folią.
 14. oczywiście, że można... Zasady opisane na poprzedniej stronie, numer pokoju wysłany na priv... @Ironista a chociaż Paprotka jest??? To rzadkie ale jednak morskie zwierze... Więc na zlot nadajesz się jak mało kto!!!
 15. Pletygyra... Ładna bestyjka... Bo poparzyć może całkiem sporo wkoło
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.