Skocz do zawartości

Historia edycji

dadario

dadario

Sorki, ale przesadzacie. Akwarium nawet 150cm  i 100kg to naprawdę "mały pikuś" na ciasnych klatkach schodowych większości mieszkań. Zwłaszcza, że można sobie wszystko na klatce przygotować (kwiatki, wózki, rowery, śmieci, szafki na buty itp). Jestem ratownikiem medycznym. Nie raz trzeba było znosić pacjenta na desce, po reanimacji z podpiętym defikiem (15kg) i respiratorem we 2 osoby(bo 3 osoba jeśli była nie miała jak złapać). Średnio 2m,pacjent 100kg, plecak, dwie ważne walizki które muszą być cały czas podpięte i na widoku. 
Z akwarium jest łatwiej, uwierzcie. Moje rady: samo szkło bez desek/płyt/czy innych ochronnych elementów. Pasy/przyssawki itp są dobre ale jeśli masz z nimi doświadczenie ("zmiana ręki" to wyzwanie),minimum dwie osoby gdzie silniejsza jest niżej. Powoli i do przodu!!! 

dadario

dadario

Sorki, ale przesadzacie. Akwarium nawet 150cm  i 100kg to naprawdę "mały pikuś" na ciasnych klatkach schodowych większości mieszkań. Zwłaszcza, że można sobie wszystko na klatce przygotować (kwiatki, wózki, rowery, śmieci, szafki na buty itp). Jestem ratownikiem medycznym. Nie raz trzeba było znosić pacjenta na desce, po reanimacji z podpiętym defikiem (15kg) i respiratorem we 2 osoby(bo 3 osoba jeśli była nie miała jak złapać). Średnio 2m,pacjent 100kg, plecak, dwie ważne walizki które muszą być cały czas podpięte i na widoku. 
Z akwarium jest łatwiej, uwierzcie. Moje rady: samo szkło bez desek/płyt/czy innych ochronnych elementów. Pasy/przyssawki itp są dobre ale jeśli masz z nimi doświadczenie ("zmiana ręki" to wyzwanie),minimum dwie osoby gdzie silniejsza jest niżej. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.