Skocz do zawartości
Cichyppg

Nowy projekt 130x70x70

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam pytanie trochę z innej beczki ... Czy przy tej wysokości zbiornika, głębokość 70 cm jest według Ciebie wystarczająca, czy nie załujesz, że nie zrobiłeś np. 75-80 ?


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ile Ty tego lejesz że Ci tak kasę zżera? [emoji6] 
Albo kupuj duże wiadra. Jednorazowo większy wydatek ale w przeliczeniu na złotówki zyskujesz [emoji4] 
Wiesz no teraz leje po 130ml A praktycznie nic nie mam w zbiorniku jak powsadzam to co mam to aż się boję dlatego właśnie będę bral z prochy do testów chemicznych znajomy już mi podeslal link i tam będę zamawial

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Hej. Mam pytanie trochę z innej beczki ... Czy przy tej wysokości zbiornika, głębokość 70 cm jest według Ciebie wystarczająca, czy nie załujesz, że nie zrobiłeś np. 75-80 ?
Nie. Powiem Ci ta wysokość jest spoko i większej nie ma co. Teraz jak cos chce zrobić Muszę wchodzić nandrabinke także jest to trochę uciążliwe nie wyobrażają sobie np 10cm wyższego;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

A czy proszki od AF to nie prawdziwy bailing??  
Jeśli nie chcesz używać markowych produktów, zawsze możesz kupić proszki w hurtowni chemicznej. Wyjdzie dużo taniej a tak samo dobrze. Ewentualnie zwróć się na forum do [mention=22727]argento[/mention]. Zwykle ma parę kg. A może i korale przy okazji kupisz...
Oj czepiasz się chodzi mi o prochy które są laboratoryjne czyli prochy na których balling powstał

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


f718499c1c8cef6730f9fd03c8125cab.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Cichyppg napisał:

Nie. Powiem Ci ta wysokość jest spoko i większej nie ma co. Teraz jak cos chce zrobić Muszę wchodzić nandrabinke także jest to trochę uciążliwe nie wyobrażają sobie np 10cm wyższego;)

Mając na myśli głębokość, pytałem o długość akwarium od przedniej szyby do tylnej :)


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe niedogadanie :) powiem Ci dla mnie wymiar jest ok także ja nawet bym nie mógł postawić większego bo mieszkam na 9 piętrze:p przy stawianiu tego bałem się że znajdę się u sąsiadki w salonie [emoji14] ogólnie 80cm by było też spoko bo było by więcej miejsca Ale 70 nie jest zle:) tu masz widok z boku :)03576766946f9fac70246384c79ea74f.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Słuchajcie z szkieletu Euphyli wykazały takie dziwne preciki może ktoś wie co to jest ? Rośnie jak na drozdzach c4377e163d6f86c8410363fb30c5c8e5.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


f718499c1c8cef6730f9fd03c8125cab.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda trochę na białe gąbki. Nie widać dokładnie, ale spróbuj nacisnąć. Jeśli będzie jak gąbka to już wiesz. 

A co do wypowiedzi wcześniej :-) tak było to z lekkim przekąsem :-P jednak z niefirmowych proszków warto skorzystać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda trochę na białe gąbki. Nie widać dokładnie, ale spróbuj nacisnąć. Jeśli będzie jak gąbka to już wiesz. 
A co do wypowiedzi wcześniej :-) tak było to z lekkim przekąsem :-P jednak z niefirmowych proszków warto skorzystać. 
No powiem Ci cena jest drastycznie niska pod względem AF :) 9zl za kg a 33zl za tyle samo tylko w innym opakowaniu :) niestety do zbiornika tak nie wloze Jak nie ma kogoś do pomocy bo mam skrzydlice i już kilka razy chciała mnie dziabnac A tak zawsze ktoś ja pilnuje chwytakiem [emoji14]

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


f718499c1c8cef6730f9fd03c8125cab.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2018 o 14:37, Cichyppg napisał:

Hehe niedogadanie :) powiem Ci dla mnie wymiar jest ok także ja nawet bym nie mógł postawić większego bo mieszkam na 9 piętrze:p przy stawianiu tego bałem się że znajdę się u sąsiadki w salonie emoji14.png ogólnie 80cm by było też spoko bo było by więcej miejsca Ale 70 nie jest zle:) tu masz widok z boku :)03576766946f9fac70246384c79ea74f.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Ok, dzięki za odpowiedź i zdjęcie!


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jak w temacie akwarium, może jakaś aktualizacja?


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.