Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti


Poprawa 700 sump

Prawie 400zl to ja wydaje 660L w obiegu w miesiąc twoje 1100+700sump to 1800L lekko wszystko 800zl pożyjemy zobaczymy:-)A odpieniacz nie wystarczy 200,mając takie akwarium chyba z myślą o pokolcach go stawiasz a nie o garbikach, @Krewetka:)z całym szacunkiem ale odpuść sobie jesli tak myślisz ze te 200zl styknie, 500+ braknie:D

3-5kw pradu na godzinę x 24 x30dni sam prąd300- 400zl(No może przez 12godz to 2kw ale to i tak ...dużo

Światło,pompy cyrkulatory odpieniacz,grzałki filtry,zejdź na ziemię:-) oczywiście będzie fajnie jak będzie następna taka osoba na forum co ma taki baniak ale potem jest różnie i to przemyśl...koszty będą szły nawet nie wiesz kiedy sam balling miesięcznie,a reszta sól,woda,oczywiście kibicuję Tobie ale wydaje mi sie że jeszcze potrenuj na tej 150 litrach:-)marzenia nie kosztują:-) 

Zresztą jest takie powiedzenie "kto bogatemu zabroni":D

 

Beti

Beti

Prawie 400zl to ja wydaje 660L w obiegu w miesiąc twoje 1100+600 sump to 1700L lekko wszystko 800zl pożyjemy zobaczymy:-)A odpieniacz nie wystarczy 200,mając takie akwarium chyba z myślą o pokolcach go stawiasz a nie o garbikach, @Krewetka:)z całym szacunkiem ale odpuść sobie jesli tak myślisz ze te 200zl styknie, 500+ braknie:D

3-5kw pradu na godzinę x 24 x30dni sam prąd300- 400zl(No może przez 12godz to 2kw ale to i tak ...dużo

Światło,pompy cyrkulatory odpieniacz,grzałki filtry,zejdź na ziemię:-) oczywiście będzie fajnie jak będzie następna taka osoba na forum co ma taki baniak ale potem jest różnie i to przemyśl...koszty będą szły nawet nie wiesz kiedy sam balling miesięcznie,a reszta sól,woda,oczywiście kibicuję Tobie ale wydaje mi sie że jeszcze potrenuj na tej 150 litrach:-)marzenia nie kosztują:-) 

Zresztą jest takie powiedzenie "kto bogatemu zabroni":D

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.