Jump to content

Beti

Moderator
 • Content Count

  4207
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Beti

 • Rank
  كبار السن المملحين

Kontakt

 • AIM
  B&D
 • MSN
  brak FB
 • Strona WWW
  brak strony www
 • ICQ
  brak telefonu
 • Yahoo
  życie jak w Madrycie :)

Informacje o profilu

 • Imię
  Beata
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Śląskie
 • Zainteresowania
  wielkie.... :-) głównie podróże i takie tam…
 • Akwarium
  v2. 250x100x65 +sump, razem mini ocean 2000L słonej wody :)

Recent Profile Visitors

20919 profile views
 1. No i jest pięknie szacun za akwarium
 2. No tak, raczej nie damy 500w do 200 litrów
 3. Beti

  Limit 2000 kw/h na rok

  Ludzie w Polsce likwidują firmy zakładane dziesiątki lat temu, to jest przykre likwidują piekarnie etc energia drożeje i raczej już nie wrócimy do byłych czasów.
 4. Ja mam od początku przygody morskiej sera marin 5 lat gwarancji i nigdy mnie nie zawiodła, obecnie od ponad roku nie używam już grzałki woda w okresie zimowym w tak dużym zbiorniku nie spada poniżej 24.5, po przebudowie ogrzewania na gazowe, co do grzałki tez uważam aby była lepiej z zapasem mocy.
 5. Beti

  Nocne życie

  Mnie to wyglada na młode ślimaki , one tak wchodzą nocami na szyby.
 6. Beti

  Limit 2000 kw/h na rok

  @Ariel, odpuść nie ma sensu już wiadomo ze to był trol, zawsze takie zachowania wcześniej czy później kończą się banem! pierwsze posty już dawały dożo do myślenia , czas pokazał wszystko samo wyszło!
 7. Beti

  Limit 2000 kw/h na rok

  W całym wątku nie było takiego postu to pierwsza sprawa, nie wiem o co ci chodzi i co kasuje ? następnie już to wiem ze ty to nie ty, wiec musisz uważać gdzie się logujesz tu wszystko widać , myśle ze wystarczy tej komedii.
 8. Beti

  Limit 2000 kw/h na rok

  Przepraszam najmocniej , ale nie rozumie wycieczki personalnej w moim kierunku? może zechcesz wyjaśnić o co ci chodzi ? jakiej władzy mam być posłuszna bo nie rozumie, mam wrażenie ze chyba nie jesteś ta osobą za kogo się tu podajesz, i zwracam się z prośba abyś nie mieszała (ł) w jakieś wycieczki personalne!!! Wyskoczyłaś do mnie jak Filip z konopi i nie życzę sobie takich tekstów w moim kierunku!
 9. Beti

  Pokolce

  Koniecznie na pół to są osobniki zadziorne chwila moment i się wysypia ze stresu, a szkoda ryb
 10. Beti

  Limit 2000 kw/h na rok

  Myśle ze trzeba trochę ten temat sprowadzić na właściwe tory, bo ja rozumie emocje związane z dzisiejszymi czasami, ale temat jest o energii a nie o Tusku czy PiS! prawda jest taka ze jak poprzednie rządy tak obecne za dużo nie zrobiły w kierunku pozyskania energii wiatrowej etc. Dziś sytuacja się skomplikowała po przez wojnę na Ukrainie i mamy co mamy w skrócie „syf” Moje akwarium wyciąga dobowo około 15kw jeśli prąd zdrożeje trzy może cztero krotnie pozostawię fish i nie zlikwiduje baniaka, za dużo w to włożyłam serducha i pieniędzy aby to likwidować. oczywiście u nas Tauron już zapowiada podwyżki tylko jeszcze sami nie wiedza chyba ile i kiedy dokładnie.
 11. Beti

  Limit 2000 kw/h na rok

  850 kw/ miesiąc w miesiąc mam czasem więcej 2000 kw na rok ? Kto tyle wyciąga ? Staruszka sama w małym domku, to teraz może żyjmy jak epoka kamienia łupanego , tylko teraz nas będą łupać. znów kolejna propaganda jak to rząd sie nie stara i zamrozi ceny energii, tylko dla ilu obywateli to jest? 100 tys ? 5.5kw dziennie
 12. Ale teraz jest za mało, to coś zrób z tym
 13. Fatalna fotka, ale raczej to xenia elongata pulsująca, aczkolwiek mogę się mylić.
 14. Miałeś zostawić całą skale , tylko wyśrodkować na środek zbiornika, w celu aby nie dotykała szkła bo to utrudnia czyszczenie szyb, teraz serio mało i do bani trochę ps kolega @Ariel dobrze radził , młotek rozbić coś można pomyśleć aby było ciekawe.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.