Jump to content

Beti

Moderator
 • Content count

  2958
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Beti

 • Rank
  مملح

Kontakt

 • AIM
  B&D

Informacje o profilu

 • Imię
  Beata
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Sląskie
 • Zainteresowania
  wielkie....:-)
 • Akwarium
  v2. 250x100x60 +sump, razem mini ocean 2000L słonej wody :)

Recent Profile Visitors

9622 profile views
 1. Beti

  Ile lejecie Ballinga?

  Na 5 mies zbiornik przy średniej masie koralowej obecnie 180ml /24h Okolo 5.5litra miesięcznie Mix koral. Litraż podobny.
 2. Beti

  Tutaj się witamy :)

  Witaj @Marcin P. przyda się ktoś taki jak Ty, Doktorku Witaj wśród posolonych.
 3. Beti

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  No proszę...ciekawe czy już go zamknęli ? za niewygodny wywiad pod adresem rządu.
 4. @Laszek Dostaniesz od moderacji zyletke w prezencie aby uporządkować przednią szybę Ładne krzaki
 5. Beti

  23 [240L] Eco Reef Kran / Sidjio 3City

  Super teza. Kolejna metoda prowadzenia akwarium ? Edit: starzy akwarysci pisali na forum tak : "jaka metoda taki zbiornik" coś w tym jest..hmm czasem można Ważne że Tobie się podoba.
 6. Beti

  500L Pawka

  Uwierz, trudny...zwłaszcza w młodych zbiornikach, jeszcze start był na nowej wodzie, ale życzę oby wszystko ładnie rosło Ładny zbiornik jak na 2 miesiące, dbaj o niego i będzie dobrze. Pilnuj Kh i zasolenia.
 7. Beti

  500L Pawka

  Fajnie to wygląda, tylko nie uważasz że ta goniopora i te sps trochę szybko ? Na jakiej wodzie był start ? żywa czy nowa solanka ? Mandaryn ? (może głodować )
 8. Do 180cm to gyre 350 Tu bym kupiła DCP
 9. Bez zmiany Zetlight Horizon SD3000 wersia 1 Obecnie pracuje na 3/4mocy. Będzie pracował aż nie padnie, potem będzie BK. ______________________________________________ Up. Sumpa 145 dzień;) Refugium Pełne życia, tysiące kiełży glony rosną jak szalone... Sump, żywa skała Fiji zarasta gąbkami, całkiem fajne kształty.
 10. Beti

  378L dobór sprzętu

  @marek21 Nie linkujemy produktów do sklepów z morskim zgodnie z reg NR ( poprawiono) No widzisz, temu zrezygnował... No skoro tak mówi ze Maxspect to zła lampa dla sps, szukaj pytaj dalej. Ale wiem ze nowsze modele np MAXSPECT RSX R5-300 sprawdz...
 11. Beti

  378L dobór sprzętu

  Polecam tylko to co używam lub używałam, czasem też coś co jest sprawdzone z innych dobrych źródeł. Tak wiszą obecnie 2szt r420 x 320w, ja tam nie słucham opini pana w sklepie różnie to bywa.
 12. Beti

  378L dobór sprzętu

  Zwróć uwagę że autor tematu zaznaczył ze chce używany odpieniacz, jeśli kupujemy nowy hmmm, mnie przywiózł kurier. No widzisz...nie jest tak do końca, trzeba mieć ten odpieniacz aby stwierdzić czy to kawałek tylko plexi za 3tys, zobaczyć jak pracuje i potem stwierdzić i napisać opinię. Osobiście posiadałam w poprzednim akwarium BK Double Cone 200 RD3 i uwierz nie jest to tylko plexa, to kawał maszyny i cichy że może autor tematu spać 2m od akwarium:) tak jak chciał. No widzisz, a trzy zdania temu napisałeś że 3tys za kawałek plexi byś nie dał hmm...wszystko zależy co chcesz mieć, można i chiński kupić za parę stówek. Jeśli chodzi o używany sprzęt, sorry, nie napisałam że miałam na myśli 2-3letni to max.
 13. Beti

  378L dobór sprzętu

  Np. Lampa Led Razor R420r 160W (16.000K ) Teraz jest : LAMPA LED MAXSPECT RSX R5-300 Dobre oświetlenie akwarum to połowa sukcesu...reszta to akwarysta. Odpieniacz cichy to: Royal Exclusive- Bubble King 160 VS12 (chciałeś cichy szukaj używanych) Każdy składa sprzęt w miarę swojego budżetu. Pozd
 14. Beti

  378L dobór sprzętu

  Może pierw napisz jaki budżet przewidujesz ? zawsze to łatwiej będzie Tobie pomóc. Można kupić lampę led od 300 do 3000zl itd itd... Jeśli przewidujemy akwarum jedno na dłużej, raczej nowy sprzęt polecam.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.