Skocz do zawartości

Historia edycji

any1977b

any1977b

                                Prawie trzeci tydzień od zalania

Pierwsze testy 

NO3-1

NO2-0,020

PH - 8

KH – 8,3

Ca – 440

Mg - 1290

Temp 25,5 pilnowania lodówką

Zasolenie 1024

Poza tym niewiele się zmienia,trochę glupieje,gdzie te plagi i czy wszystko dobrze robię,proszę o opinie kolegów. Ruròwki rosną, trochę bordowego nalotu ale tylko w kilku miejscach,wysypało male meduzki na szybie i pierwotniaki.nic zielonego niema.Tak pomyślałem może cos dodać, seria microbe lift zeszła i niewiem kupować dalej i lac? A może jakiegoś ślimaka wpuścić choć boję się że może za wcześnie.Niemam kogo spytac za bardzo co mogę zrobić i tak sobie stoi i chlupie.Zabudowa całości już w trakcie budowy,klei się zbiornik na autodolewkę.

any1977b

any1977b

                                Prawie trzeci tydzień od zalania

Pierwsze testy 

NO3-1

NO2-0,020

PH - 8

KH – 8,3

Ca – 440

Mg - 1290

Temp 25,5 pilnowania lodówką

Zasolenie 1024

Poza tym niewiele się zmienia,trochę glupieje,gdzie te plagi i czy wszystko dobrze robię,proszę o opinie kolegów. Ruròwki rosną, trochę bordowego nalotu ale tylko w kilku miejscach,wysyłało male meduzki na szybie i pierwotniaki.nic zielonego niema.Tak pomyślałem może cos dodać, seria microbe lift zeszła i niewiem kupować dalej i lac? A może jakiegoś ślimaka wpuścić choć boję się że może za wcześnie.Niemam kogo spytac za bardzo co mogę zrobić i tak sobie stoi i chlupie.Zabudowa całości już w trakcie budowy,klei się zbiornik na autodolewkę.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.