Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

20 minut temu, pepe3000 napisał:

czyli KH , Ca i Mg dokupuje sobie salifetru.  No2 i NH4 sobie darować? Po4 mam zerowe .

@pepe3000 szczerze czytałeś art od Testera?posłał Ci linka,ja nie mogłam tego znaleźć rano,ale masz tam odp.

Osobiście prócz no3 salifarta nie polecam tych testów,dokładniejsze są colombo,ale wnioskuję że nie czytałeś art skoro tak zdecydowałeś:-)

Edit 

Jeśli chodzi o wyniki, to  zwycięzcą okazały się stosunkowo nowe na rynku testy firmy Colombo, które oznaczyły niemalże idealnie kontrolne wyniki dla Ca, Mg i KH. Testy tej firmy były łatwe do przeprowadzenia i miały wygodne piktogramy z instrukcjami.

domowe testy akwarystyczne

Najlepsze wyniki pomiarów Ca, Mg i KH uzyskały testy firmy Colombo

Zaraz za Colombo znalazły się testy Saliferta, które od lat uchodził za wiarygodne. Być może firma Salifert była zbyt pewna swego i zignorowała wyrastającą pod okiem konkurencje (obie firmy maja holenderskie korzenie), jednak dla nas użytkowników wyszło to tylko na dobre.

Beti

Beti

6 minut temu, pepe3000 napisał:

czyli KH , Ca i Mg dokupuje sobie salifetru.  No2 i NH4 sobie darować? Po4 mam zerowe .

@pepe3000 szczerze czytałeś art od Testera?posłał Ci linka,ja nie mogłam tego znaleźć rano,ale masz tam odp.

Osobiście prócz no3 salifarta nie polecam tych testów,dokładniejsze są colombo,ale wnioskuję że nie czytałeś art skoro tak zdecydowałeś:-)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.