Skocz do zawartości

Historia edycji

maciej01

maciej01

W dniu 27.05.2018 o 09:38, Paskud097 napisał:

 

kolega po skale widać miekasy beda raczej

Po takim płaskim ułożeniu skały, płaskie płyty to ja bym powiedział, że raczej będą SPS. Ale wiadomo większość zaczyna od miękkich. Ja zacząłem od miękkich i przy nich zostanę.

W dniu 27.05.2018 o 10:44, Dudus napisał:

Dzieki za info

Z ta skala to juz mnie cos strzelilo i olalem to. Caly dzien ukladania a i tak wyszlo jak wyszlo .Bede zamawial jeszcze ze 2kg zywej to pozniej cos pomysle jak to ulozyc. 7kg na akwa wystarczy czy wziasc wiecej?

Ile skały dasz to już zależy od Ciebie, jak się Tobie podoba czy małe gruzowisko, czy bardziej przewiewna konstrukcja. 7kg powinno starczyć.

maciej01

maciej01

11 godzin temu, Paskud097 napisał:

 

kolega po skale widać miekasy beda raczej

Po takim płaskim ułożeniu skały, płaskie płyty to ja bym powiedział, że raczej będą SPS. Ale wiadomo większość zaczyna od miękkich. Ja zacząłem od miękkich i przy nic zostanę.

10 godzin temu, Dudus napisał:

Dzieki za info

Z ta skala to juz mnie cos strzelilo i olalem to. Caly dzien ukladania a i tak wyszlo jak wyszlo .Bede zamawial jeszcze ze 2kg zywej to pozniej cos pomysle jak to ulozyc. 7kg na akwa wystarczy czy wziasc wiecej?

Ile skały dasz to już zależy od Ciebie, jak się Tobie podoba czy małe gruzowisko, czy bardziej przewiewna konstrukcja. 7kg powinno starczyć.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.