Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

Godzinę temu, dadario napisał:

A ja mam pytanie trochę przewrotne.  Jaka jest różnica między filtrem przepływowym /redaktorem glonowym /redaktorem na zeovit a kubełkiem???  Wszak tych pierwszych sporo działa w hi-endowych akwariach sps. Co dzieje się w takim filtrze przy braku zasilania? Czym różni się aquaelowski minikani za 100zł od przepływki za 1tys?

Ha ha ha  , Szach Mat :lol: .

ps: a kubeł , przynajmniej multicani był świetny w czyszczeniu , raz na miesiąc wajcha na bok , nad wannę , ostre targanie we wszystkich kierunkach i syf wypływał aż miło .Na szczęście nie czyszczę sumpa bo nie mam z czego , nawet watę wymieniam co kilka tygodni z lenistwa ,mimo ze zapycha się po kilku dniach i płynie nad nią .Na szczęście mogę sobie na to pozwolić bo i tak po4 i no3 u mnie nie mierzalne .
 

SU1

SU1

37 minut temu, dadario napisał:

A ja mam pytanie trochę przewrotne.  Jaka jest różnica między filtrem przepływowym /redaktorem glonowym /redaktorem na zeovit a kubełkiem???  Wszak tych pierwszych sporo działa w hi-endowych akwariach sps. Co dzieje się w takim filtrze przy braku zasilania? Czym różni się aquaelowski minikani za 100zł od przepływki za 1tys?

Ha ha ha  , Szach Mat :lol: .
 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.