Jump to content

SU1

Klubowicz
 • Content count

  1424
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Grzegorz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Starachowice
 • Zainteresowania
  Akwarystyka - sport samochodowy
 • Akwarium
  840L słodkiej wody w 29 bańkach 40L było , 100L w obiegu było , jest 225 L solniczka z sumpem .

Recent Profile Visitors

3295 profile views
 1. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Dziś rozmawiałem z policją w temacie wędkowania . Mówią sami , bzdura bo przecież 10 m odstęp ,ja na to że spining 25 m . Ale mają wytyczne solić mandaty gdzie się tylko da i hu . To co się dzieje w szpitalach to dopiero armagedon .
 2. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  https://www.wiocha.pl/1620639,Taka-sytuacja
 3. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Ty to marynarz ? jak u cie z robotą . Kumpel został na statku , przedłużyli kontrakt . Ale platformę którą obsługiwał zawinęli , bo ropa nie schodzi . ( 98 już po 4,30 . a była 5 ,80 ) . Tylko firma marudzi bo przedłużenie do 15 dni ma + 50 % płatne jak dłużej to 100 lecą , i nie chcą im tak zapłacić . ps: Kolega ma firmę rachunkową , nie wyrabiają z papierami o dofinansowanie i zawieszenie działalności .
 4. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Nie no nie wszyscy . Spoko jak by co , dam znać i się kulturalnie pożegnam . ps: Astmatyk -alergik-trzustka - płuca czuję z taką dokładnością że mogę je narysować , nie potrzeba tomografii .
 5. SU1

  Ceny akwarystyki morskiej :)

  Nie wiem czy ceny podskoczą bo zwykle to brak popytu to cena w dół .A akwarystyka teraz to ostatnia rzecz na którą chcą ludzie wydać jakiekolwiek pieniądze . Jeszcze widać że do ludzi nie dotarło że będzie taka bida że sobie nawet nie wyobrażają , nie bo jak zwykle dostali wypłatę /zarobili itp , za miesiąc będą żyć z oszczędności o ile je mają . Radził bym sprzedawcom robić niezłe rabaty i expresem opylać co mają żeby mieli za co żyć . Już to się dzieje w innym moim hobby . Promocje są po prostu ( z 600 na 250 , z 2400 na 1100 , itd ) W kiepskiej sytuacji są też te sklepy gdzie koszty stałe ze względu na dużą ilość zbiorników czy wynajem lokali pochłania sporo . ps: Kraków 1500 firm w likwidacji 9000 zawiesza działalność .
 6. SU1

  Dolewka grawitacyjna z Chin

  Zawory pływakowe do dolewki są na ali po 6 - 8 pln , i tego nic nie przebije .Zasobnik mam w wc , listwami leci wężyk .Byle wyżej od dolewki . Można też niżej + pompka i włącznik cykliczny ,zegarowy . Dokładność - cisza - bezawaryjność .
 7. SU1

  Dolewka grawitacyjna z Chin

  W butelkach są różne średnice gwintu , więc pewnie wystarczy dobrać . Problem w tym że teraz większość butelek jest tak miękkich że zapadną się pod wpływem masy wody . Ja od lat używam pływakowych ( z ali ) i są zaje.... .
 8. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Ha jest sposób , ale wychodzą po 1,20 pln z ali .
 9. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Teraz to dopiero biznesy robią , gość opowiada o kursach z china płaci po 15 miliona za samolot pełen sprzętu , A handlował samochodami ) . Pociotek kaczora podpisał kontrakt na jakąś chorą kwotę . Mogę kupić po 30 gr a mi zabraniają , muszę kupić od "nich " po zełce . To ograniczenie moich praw !
 10. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Też nie przepadałem , ale jak się skusiłem to teraz jak nawiedzony . Techniki wciągają , akcje typu 8 szczupaków w 2 h gdzie inni max 3 , wygrane pierwsze zawody na które się skusiłem ,odkrycie że nawet jak niby nie biorą i nikt nie łowi a jednak uda sie rybę przechytrzyć i ostatnio hol mamuśki 62 cm na ultra light zestaw okoniowy warzy niewiele więcej od smartfona .Choć inne techniki też lubię , samotny spławik w szuwarach , grunt z grilem - namiot - kemping .Ale w obecnej sytuacji spin idealne rozwiązanie .
 11. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Nie chodzi mi zrobić *, tylko zastanawia mnie po hu to ktoś zablokował dostęp . Na aliex maski po 33 - 37 groszy .
 12. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Dobre , na Aliex jest pełno aukcji z maseczkami , ale polak nie może kupić . Trochę to dziwne hehe , wszędzie braki , ceny kosmos a tam po 35 groszy każda ilość . Ktoś ma chody w rządzie ? , bo ... Są tacy co ciągną maseczek kopę , po 15 milionów pln za transport ,i biją kasę życia . Do tego co chwilę łapią przemyt maseczek do polski , hm ...
 13. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Ogólnie stwierdzono że to nie jest pierwsza potrzeba ale , nie ma za to kar . Pojęcie rządzących i kilku lekarzy w tym temacie jest słabe , Bo stwierdzają że będąc w miejscu gdzie wcześniej koczował ktoś inny dotykając wszystkiego dookoła możemy się zarazić . Nie wzieli pod uwagę spiningu .
 14. SU1

  Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

  Ręce opadają , teraz wychodzi jacy to specjaliści rządzą . Fachowcy mówią prostym zrozumiałym językiem a do tych głąbów nie dociera . Miały być badania służby zdrowia " BRAWO " , i d*pa nie ma zgody , czemu bo szkoda im kasy na testy . I pieprzą że testów jest wystarczająca ilość . Normalni ludzie szyją maseczki , robią przyłbice , karmią lekarzy a rząd nie radzi sobie z podstawowymi rzeczami . A ostatnie dni połowa zakażonych to z szpitali , ośrodków opieki itp . A ten mi mówi że na ryby z spiningiem wyjść nie mogę , gdzie nie ma żywej duszy i regulamin PZW mówi jasno , odległość między łowiącymi metodą spining minimum 50 m od siebie .
 15. SU1

  Pompy dozujace - problem

  To chyba masz dziurę . Jak mam ustawione podawanie co godzinę to taki nie urośnie .Zresztą rosnąc wypycha płyn , ponowne włączenie pompy zalewa wężyk więc suma w czasie i tak wyjdzie jak trzeba . Mimo bąbli idzie mi po równo płynów . Zawsze możesz sprawdzić czy chodzi o nieszczelność czy odgazowanie . Wystarczy zagotować RO przed rozrobieniem .
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.