Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

12 godzin temu, ILUZJONISTA napisał:

Muszę bardziej pompę podkręci chodź moim zdaniem coś nie pasuje...

Dzienna dawka płynu do podnoszenia kH wynosiła 6 dawek po 11 ml (teraz podniosłem do 6x 15 ml)

Wszystko pasuje,jesli akwarium zaskoczyło teraz pójdzie Kh i reszta,a jesli masz możliwość to podziel dawkę na pompie nawet maksymalnie ja mam 24/24h lub 12/24h

 

12 godzin temu, ILUZJONISTA napisał:

Płyny zrobione wg instrukcji z Aquaforesta. Butelka 1,25 l kH idzie mi w trzy tygodnie. Nie za szybko?

☆a czamu butelka 1.25,w instrukcj jest rozmieszać w 1L.jesli tak masz to czemu nie,w 3 tyg spokojnie idzie...:-)

no a chodzby jak piszesz to 1.25L :21dni= 0.0595 dziennie podziel przez 6 dawek=0,0099 (1 dawka)wiec pasuje,

Ca 310 no to stanowczo musisz podnieść wynik;-)

 

12 godzin temu, ILUZJONISTA napisał:

Ilość glonów taka sama, nic nie ubyło ale też nie pokazały się w nowych miejscach. W sobotę znowu będzie akcja z watą i przedmuchiwanie skał.

bo nic nie kupiłeś na to proponuje 2 szt jeżowców o takich,zrobią Ci porządek,uwierz zrobią.

Co do splawika a refraktora jesli jest dobrze wykalibrowany to bardziej jemu bym zaufała, jak splawikowi,tam sie lubi ta karteczka przesuwać,nawet tego nie zauważasz.

edit:ważne aby byly stabilne te twoje parametry,to Ca to teraz powoli podnoś,wszystko z głową rób:-)

Powodzenia pozdr.:)

 

 

20180619_225125.jpg

Beti

Beti

10 godzin temu, ILUZJONISTA napisał:

Muszę bardziej pompę podkręci chodź moim zdaniem coś nie pasuje...

Dzienna dawka płynu do podnoszenia kH wynosiła 6 dawek po 11 ml (teraz podniosłem do 6x 15 ml)

Wszystko pasuje,jesli akwarium zaskoczyło teraz pójdzie Kh i reszta,a jesli masz możliwość to podziel dawkę na pompie nawet maksymalnie ja mam 24/24h lub 12/24h

 

10 godzin temu, ILUZJONISTA napisał:

Płyny zrobione wg instrukcji z Aquaforesta. Butelka 1,25 l kH idzie mi w trzy tygodnie. Nie za szybko?

☆a czamu butelka 1.25,w instrukcj jest rozmieszać w 1L.jesli tak masz to czemu nie,w 3 tyg spokojnie idzie...:-)

no a choćby jak piszesz to 1.25L :21dni= 0.0595 dziennie podziel przez 6 dawek=0,0099 (1 dawka)wiec pasuje,

Ca 310 no to stanowczo musisz podnieść wynik;-)

 

10 godzin temu, ILUZJONISTA napisał:

Ilość glonów taka sama, nic nie ubyło ale też nie pokazały się w nowych miejscach. W sobotę znowu będzie akcja z watą i przedmuchiwanie skał.

bo nic nie kupiłeś na to proponuje 2 szt jeżowców o takich,zrobią Ci porządek,uwierz zrobią.

Co do splawika a refraktora jesli jest dobrze wykalibrowany to bardziej jemu bym zaufała, jak splawikowi,tam sie lubi ta karteczka przesuwać,nawet tego nie zauważasz.

Powodzenia pozdr.:)

 

 

20180619_225125.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.