Skocz do zawartości

Historia edycji

Raffy14

Raffy14

12 godzin temu, DarekB30 napisał:

Poprostu przekonałem się na "własnej skórze " na czym polegają promocje na produkty Aquaforest... Tak się robi promocje i tak się traci klientów.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Ale w czym problem tak naprawdę? Polityka mnie nie obchodzi, skupiamy się na temacie akwarium.

Sól jest fabrycznie spakowana, zamknięta to jest zdatna do użytku. Skoro Ci się nie podobało, że wyprodukowana przed 2017,  to trzeba było załatwić to ze sklepem, jak każdy klient. Co takiego traci sól,  że wyprodukowana została przed 2017? Ma datę ważności?

Skoro twierdzisz, że sól jest kijowa, to czemu kupiłeś jej aż 100kg?  Tak się robi, jak się jest pewnym produktu. Dla mnie to jest dziwne.

Ja mam akurat w pompie, jaka sól leci mi do baniaka(w granicach rozsądku). Sól to dodatek. Zdarza mi się mieszać 2 sole różnych producentów,  byle zasolenie było odpowiednie i chlup do baniaka. Robimy podmiany jakieś 10procent,  nie ma to wpływu. 

 

Sorry,  ale czegoś fu nie rozumiem - piszę to jako akwarysta,  nie handlowiec :)

Raffy14

Raffy14

11 godzin temu, DarekB30 napisał:

Poprostu przekonałem się na "własnej skórze " na czym polegają promocje na produkty Aquaforest... Tak się robi promocje i tak się traci klientów.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Ale w czym problem tak naprawdę? Polityka mnie nie obchodzi, skupiamy się na temacie akwarium.

Sól jest fabrycznie spakowana, zamknięta to jest raczej zdatna do użytku. Skoro Ci się nie podobało, że wyprodukowana przed 2017,  to trzeba było załatwić to ze sklepem, jak każdy klient. Co takiego traci sól,  że wyprodukowana została przed 2017? Ma datę ważności?

Skoro twierdzisz, że sól jest kijowa, to czemu kupiłeś jej aż 100kg?  Tak się robi, jak się jest pewnym produktu. Dla mnie to jest dziwne.

Ja mam akurat w pompie, jaka sól leci mi do baniaka(w granicach rozsądku). Sól to dodatek. Zdarza mi się mieszać 2 sole różnych producentów,  byle zasolenie było odpowiednie i chlup do baniaka. Robimy podmiany jakieś 10procent,  nie ma to wpływu. 

 

Sorry,  ale czegoś fu nie rozumiem - piszę to jako akwarysta,  nie handlowiec :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.