Skocz do zawartości

Historia edycji

Ura

Ura

przy wyższym KH korale mają mniejszy wydatek energetyczny na kalcyfikację - łatwiej im przyswajać Ca i Mg :)  na reefhub jest o tym artykół, dodatkowo ja bym rozwinął bez Mg Ca i Kh nie będzie konsumowane, a bez Ca nie będzie konsumowane Mg i Kh :) trzeba trzymać te 3 sroki za ogon po prostu.

 

Edit : jak Po4 wzrośnie skokiem to może ustać kalcyfikacja i będzie rosło lawinowo Ca i Mg :(  pamiętaj że Kh zużywają też ślimaki i małże

Ura

Ura

przy wyższym KH korale mają mniejszy wydatek energetyczny na kalcyfikację - łatwiej im przyswajać Ca i Mg :)  na reefhub jest o tym artykół, dodatkowo ja bym rozwinął bez Mg Ca i Kh nie będzie konsumowane, a bez Ca nie będzie konsumowane Mg i Kh :) trzeba trzymać te 3 sroki za ogon po prostu.

Ura

Ura

przy wyższym KH korale mają mniejszy wydatek energetyczny na kalcyfikację - łatwiej im przyswajać Ca i Mg :)  na reefhub jest o tym artykół, dodatkowo ja bym rozwinął bez Mg Ca nie i Kh nie będzie konsumowane, a bez Ca nie będzie konsumowane Mg i Kh :) trzeba trzymać te 3 sroki za ogon po prostu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.