Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

2 godziny temu, andzior70 napisał:

A tak przez przypadek to przy testach saliferta nie powinno się sprawdzać koloru trzymając fiolkę około 2 cm ponad tabelą?

Szczerze to pierwsze słyszę o takiej metodzie;-)

 

30 minut temu, Jointela napisał:

Zobaczymy jak będzie z testami od AF w porównaniu do saliferta

też jestem ciekawa,ale bardziej mnie ciekawi jaka skala będzie testu(czyli 0,2,5,10,25,50,100)jak salifert czy będzie więcej lub mniej skali?

oraz na ile testów będzie przewidziane pudełko.Trzeba cierpliwie przeczekać,producent w innych tematach widziałam był ciągnięty za "język"ale nic więcej nie zdradził poza -że są bardzo dokładne i premiera za 6tyg(sprzedaż);)dziwi mnie tylko że jeszcze nikt nie wymyślił małej Hanki na No3! (czyżby trudna sprawa)

 

Beti

Beti

1 godzinę temu, andzior70 napisał:

A tak przez przypadek to przy testach saliferta nie powinno się sprawdzać koloru trzymając fiolkę około 2 cm ponad tabelą?

Szczerze to pierwsze słyszę o takiej metodzie;-)

 

15 minut temu, Jointela napisał:

Zobaczymy jak będzie z testami od AF w porównaniu do saliferta

też jestem ciekawa,ale bardziej mnie ciekawi jaka skala będzie testu(czyli 0,2,5,10,25,50,100)jak salifert czy będzie więcej lub mniej skali?

oraz na ile testów będzie przewidziane pudełko.Trzeba cierpliwie przeczekać,producent w innych tematach widziałam był ciągnięty za "język"ale nic więcej nie zdradził poza -że są bardzo dokładne i premiera za 6tyg;)dziwi mnie tylko że jeszcze nikt nie wymyślił małej Hanki na No3! (czyżby trudna sprawa)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.