Skocz do zawartości

Historia edycji

dziadziol6

dziadziol6

Witam mam problem z  tym osobnikiem (zoanthus alien explosion)

 Zoanthus alien explosion  porasta mi trochę skały chcę się go pozbyć trochę .Pytanie czy jak np w akwarium go złapię takim długimi szczypcami plastikowymi i będę próbował go oderwać od skały i któraś z nóg pęknie zaszkodzi to zwierzakom no i czy może to mieć uboczne skutki na członków rodziny??Wiem że ma w sobie politoksyne ,wolał bym skały nie wyciągać z akwarium.Jako świeżak sam przykleiłem  delikwenta do skał w kilku miejscach teraz tak uczepił skał i rozrusł że trzymie jak bluszcz na ścianie .Chyba że ktoś z moich okolic chce trochę chętnie odstapię:P

26c590eeb5b0cbf6med.jpg

Przepraszam za jakość zdięć  telefon szwankuje

d8fd47b60c24b1a8med.jpg

23408eccf4c13b61med.jpg

742dbe2873162df6med.jpg

9c93d42fe4850a27med.jpg

dziadziol6

dziadziol6

Witam mam problem z  tym osobnikiem (zoanthus alien explosion)

 Zoanthus alien explosion  porasta mi trochę skały chcę się go pozbyć trochę .Pytanie czy jak np w akwarium go złapię takim długimi szczypcami plastikowymi i będę próbował go oderwać od skały i któraś z nóg pęknie zaszkodzi to zwierzakom no i czy może to mieć uboczne skutki na członków rodziny??Wiem że ma w sobie politoksyne ,wolał bym skały nie wyciągać z akwarium.Jako świeżak sam przykleiłem  delikwenta do skał w kilku miejscach teraz tak uczepił skał i rozrusł że trzymie jak bluszcz na ścianie .Chyba że ktoś z moich okolic chce trochę chętnie odstapię:P

26c590eeb5b0cbf6med.jpg

d8fd47b60c24b1a8med.jpg

23408eccf4c13b61med.jpg

742dbe2873162df6med.jpg

9c93d42fe4850a27med.jpg

dziadziol6

dziadziol6

Witam mam problem z  tym osobnikiem (zoanthus alien explosion)

 Zoanthus alien explosion  porasta mi trochę skały chcę się go pozbyć trochę .Pytanie czy jak np w akwarium go złapię takim długimi szczypcami plastikowymi i będę próbował go oderwać od skały i któraś z nóg pęknie zaszkodzi to zwierzakom no i czy może to mieć uboczne skutki na członków rodziny??Wiem że ma w sobie politoksyne ,wolał bym skały nie wyciągać z akwarium.Jako świeżak sam przykleiłem  delikwenta do skał w kilku miejscach teraz tak uczepił skał i rozrusł że trzymie jak bluszcz na ścianie .Chyba że ktoś z moich okolic chce trochę chętnie odstapię:P

dziadziol6

dziadziol6

Witam mam problem z  tym osobnikiem (zoanthus alien explosion)

 Zoanthus alien explosion  porasta mi trochę skały chcę się go pozbyć trochę .Pytanie czy jak np w akwarium go złapię takim długimi szczypcami plastikowymi i będę próbował go oderwać od skały i któraś z nóg pęknie zaszkodzi to zwierzakom no i czy może to mieć uboczne skutki na członków rodziny??Wiem że ma w sobie politoksyne ,wolał bym skały nie wyciągać z akwarium.Jako świeżak sam przykleiłem  delikwenta do skał w kilku miejscach teraz tak uczepił skał i rozrusł że trzymie jak bluszcz na ścianie .Chyba że ktośzmoich okolic chce trochę chętnie odstapię:P

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.