Skocz do zawartości

Historia edycji

Mat_Mat

Mat_Mat

@pawel* Całkiem możliwe choć dodaje codziennie do wody plankton zielony + czerwony jakąś godzinę po zgaszeniu światła. Dodatkowo karmię 6 do 8 kostek dziennie bo ryb jest sporo. W poprzednim zbiorniku jechałem na soli mało bogatej coś na wzór red sea salt i w pewnym momencie zacząłem dodawać właśnie suplementację z aquaforestu i miałem podobne efekty jak teraz z tymi kolorami przede wszystkim. Jak zaprzestałem suplementacji i ballinga ( zostawiłem tylko dawkowanie No3Po4 na pomnie, która po resztą zabiła mi ten zbiornik później ) a zacząłem stosować z ręki jeden ze środków po słowie z chłopakami z korale.pl  to wszystko wyglądało tak:

 

20170708_132840(1).jpg

 

Edit:

Poczekamy spokojnie na te testy ICP bo kurcze nic się nie zdziała innego. Burze myśli mam czy za mało czy za dużo. Dzięki za sugestię i podpowiedzi. Na pewno wszystko trzeba przeanalizować na spokojnie. Szczęśliwy człowiek, że chociaż te ICP można zrobić bo inaczej koniec z hobby po poprzedniej klęsce...

Mat_Mat

Mat_Mat

@pawel* Całkiem możliwe choć dodaje codziennie do wody plankton zielony + czerwony jakąś godzinę po zgaszeniu światła. Dodatkowo karmię 6 do 8 kostek dziennie bo ryb jest sporo. W poprzednim zbiorniku jechałem na soli mało bogatej coś na wzór red sea salt i w pewnym momencie zacząłem dodawać właśnie suplementację z aquaforestu i miałem podobne efekty jak teraz z tymi kolorami przede wszystkim. Jak zaprzestałem suplementacji i ballinga ( zostawiłem tylko dawkowanie No3Po4 na pomnie, która po resztą zabiła mi ten zbiornik później ) a zacząłem stosować z ręki jeden ze środków po słowie z chłopakami z korale.pl  to wszystko wyglądało tak:

 

20170708_132840(1).jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.