Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

25 minut temu, boo12 napisał:

@@Beti nie chce nikogo bronić, ale gość podpisał się na końcu postu z adresem włącznie z nr działalności charytatywnej, to 1234 tłumaczyłbym sobie po prostu, że nie zna naszego języka

Proszę Cie:) ok niech będzie,"jak trwoga to do Boga"

Dlatego uważam że wykazał małe zainteresowanie ,ale to tylko moje zdanie,to wszystko w tym temacie z mojej strony:-)

Pozd.

Ps.będe dalej go obserwować,czy wykaże dalej chęć być aktywnym na Polskim forum,czy tylko mu chodziło o jedno,oczywiście dla sprostowania nie mam żadnych pretensji,tylko trochę mnie to zaciekawiło z innej strony tematu.

Edit: oczywiście w szkole mnie uczono jesli chcesz robić wpisy w Internecie na forach zagranicznych,staraj się robić to że zrozumieniem i w języku obecnym danego kraju,dla zrozumienia większości forumowiczów.Teraz nie sprawdzę bo mam tel,ale chyba przy rejestracji można wybrać język Angielski.

Proszę też źle nie zrozumieć moich wpisów,są one wyłącznie informacyjnie.

Beti

Beti

2 minuty temu, boo12 napisał:

@@Beti nie chce nikogo bronić, ale gość podpisał się na końcu postu z adresem włącznie z nr działalności charytatywnej, to 1234 tłumaczyłbym sobie po prostu, że nie zna naszego języka

Proszę Cie:) ok niech będzie,"jak trwoga to do Boga"

Dlatego uważam że wykazał małe zainteresowanie ,ale to tylko moje zdanie,to wszystko w tym temacie z mojej strony:-)

Pozd.

Ps.będe dalej go obserwować,czy wykaże dalej chęć być aktywnym na Polskim forum,czy tylko mu chodziło o jedno,oczywiście dla sprostowania nie mam żadnych pretensji,tylko trochę mnie to zaciekawiło z innej strony tematu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.