Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

Ktoś ma już montiporę burgundy austraila (:shock:) z jm? Trudna? Bo tak myślę o zakupach na miesiąc sierpień i wychodzi właśnie ta monti, jakieś zoa (o Jezu, zoa!!!!!) i caulastrea fuo. I może jakaś acana z erybki (grzech się w reszcie do nich nie wybrać:-)

No i dylemat... próbować znów z drugim okinawae, że się sparuje, czy na przykład wziąć g. histro. Nie do pary, ale zawsze to dwie rybki w przestrzeni, a nie jedna. Podobno ryby boją się przestrzeni bez innych ryb... Jakby co, to nutrientów u mnie niedobór... a w ostateczności, na odpieniacz też plan jakiś jest...:-) Co myślicie?

Słony leszcz

Słony leszcz

Ktoś ma już montiporę burgundy austraila z jm? Trudna? Bo tak myślę o zakupach na miesiąc sierpień i wychodzi właśnie ta monti, jakieś zoa (o Jezu, zoa!!!!!) i caulastrea fuo. I moze jakaś acana z erybki (grzech się w reszcie do nich nie wybrać:-)

No i dylemat... próbować znów z drugim okinawae, że się sparuje, czy na przykład wziąć g. histro. Nie do pary, ale zawsze to dwie rybki w przestrzeni, a nie jedna. Podobno ryby boją się przestrzeni bez innych ryb... Jakby co, to nutrientów u mnie niedobór... a w ostateczności, na odpieniacz też plan jakiś jest...:-) Co myślicie?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.