Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Czytałem, że masz kraba pustelnika, czy nie atakuje ślimaków ? U mnie jeden na przyczepkę się dostał i ukradł muszlę ślimakowi, gonił drugiego i dlatego poleciał do sumpa.

Zafundowałem mu sporo różnych muszli w sumpie i nic nie podbiera, siedzi w tej samej, w weekend mam więcej czasu i planuję na próbę wpuścić znowu do zbiornika.

Mógłbyś też napisać jakie masz korale ? Także celuję w miękkie, ewentualnie LPS ale jakieś mało wymagające ode mnie, żeby czegoś nie zepsuć i z tego względu także niedrogie aby nie było szkoda przy stracie.

pdz

pdz

Czytałem, że masz kraba pustelnika, czy nie atakuje ślimaków ? U mnie jeden na przyczepkę się dostał i ukradł muszlę ślimakowi, gonił drugiego i dlatego poleciał do sumpa.

Zafundowałem mu sporo różnych muszli w sumpie i nic nie podbiera, siedzi w tej samej, w weekend mam więcej czasu i planuję na próbę wpuścić znowu do zbiornika.

Mógłbyś też napisać jakie masz korale ? Także celuję w miękkie, ewentualnie LPS ale jakieś mało wymagające ode mnie, żeby czegoś nie zepsuć.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.